Гібрид Marin DSX - це класика ригідного MTB в сучасному вигляді! У його основі лежить фреймсет легкого і динамічного гравійника з комфортною посадкою Gestalt X, якому значно розширили проміжки під покришки, встановили новітню гірську трансмісію та гідравлічні гальма, а також поміняли дропбар на пряме кермо.
Цей байк здатний бути динамічним сітібайком або комфортним турингом, але по-справжньому його вибуховий характер розкривають кросс-кантрійні траси і сінглтреки. Суміш сучасної геометрії і комплектуючих з класичним ригідним компонуванням велосипеда дарують непередавані емоції та значно прокачують техніку їзди як ветеранам маунтинбайкинга, так і новоспеченим райдерам.
Ключові особливості:
Рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 3 6061 з застосуванням батованих труб
Повністю карбонова вилка з конусним штоком
Проміжки в рамі та вилці дозволяють встановити гуму 2.1"
Для посилення рами між підсідельною і верхньою трубами є перемичка
Рама має можливість установки дропера з внутрішньою проводкою
Є кріплення для переднього і заднього багажників, повнорозмірних крил, енікейджей та інших аксесуарів
Колеса кріпляться і до рами, і до вилки наскрізними осями
Гідравлічні гальма Tektro HD-R285 з роторами 160 мм з обох сторін
11-ти швидкісна трансмісія Tektro Gemini з касетою 11-50Т та передньою зіркою 42Т
| SKU | 740692001 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Marin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum 142x12mm/100x12mm, Disc Specific, 32H |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Marin MTB |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Tektro Gemini, SL-M5100, 11-speed, Clutch |
| Каретка | External Sealed Cartridge Bearings |
| Картинки | 23824394 |
| Кассета | Tektro Gemini, CS-M5100, 11-Speed, 11-50T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin DSX |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin DSX 1 рама - L Green Silver B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, Disc Specific |
| Педали | Nylon Platform |
| Подседельный штырь | Marin Alloy |
| Покрышки | WTB Riddler, 700Cx45mm |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | Series 3 DSX, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle |
| Рост | 178-185 см |
| Рулевая колонка | FSA No.42 ACB, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Руль | Marin MiniRiser |
| Ручки переключения | Tektro Gemini, SL-M5100, 11-speed |
| Седло | Marin DSX |
| Спицы | 14g Black Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан,Гибриды |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro HD-R285 Flat Mount Hydraulic , 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Tektro HD-R285 Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Зеленый |
| Цепь | KMC X11 |
| Шатуны | Forged Alloy 1x11, Hollow Spindle, Steel Narrow Wide 42T Chainring |
Велосипед 28" Marin DSX 1 рама - L Green Silver B6
- Модель: SKE-05-88
- Наявність: Є в наявності
-
41580.00грн.
- Без ПДВ: 41580.00грн.


