Гібрид Marin DSX FS - це класика MTB в сучасному вигляді! У його основі лежить фреймсет легкого і динамічного гравійника з комфортною посадкою Gestalt X, якому значно розширили проміжки під покришки, встановили гірську трансмісію та гідравлічні гальма, поміняли дропбар на пряме кермо та встановили короткохідну повітряну вилку.
Цей байк здатний бути динамічним сітібайком або комфортним турингом, але по-справжньому його вибуховий характер розкривають кросс-кантрійні траси і сінглтреки. Суміш сучасних комплектуючих та технологій, разом з гравійною геометрією, що тяжіє до олд-мтб, дарують ні з чим незрівнянні емоції та значно прокачують техніку їзди як ветеранам маунтинбайкинга, так і новоспеченим райдерам.
Ключові особливості
Рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 3 6061 з застосуванням батованих труб
Повітряна вилка SR Suntour GVX має хід 60мм та оснащення регулюванням відскоку, локаутом і інтегрованим болотником
Встановлений дропер TranzX додає стабільності та маневреності на бездоріжжі
Гідравлічні гальма Shimano BR-MT201/R300 з прогнозованим гальмівним зусиллям
12-ти швидкісна трансмісія Shimano Deore з великою касетою 10-51Т для будь-якого рель'єфу
Проміжки в рамі дозволяють встановити гуму 2.1", а вилка 2.0"
Для посилення рами між підсідельною і верхньою трубами є перемичка
Колеса кріпляться і до рами, і до вилки наскрізними осями для більшої жорсткості
Покришки та колеса підтримують безкамерне встановлення
| SKU | 740694003 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour GVX LOR, 60mm Travel, Air Spring, Rebound Adjust, Lockout, Integrated Fender Mounts |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Marin MTB |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Deore, RD6100, 12-Speed |
| Задняя втулка | Forged Aluminum, 142x12mm, Disc Specific, 32H |
| Каретка | Sealed Outboard Bearing |
| Картинки | 23772039 |
| Кассета | Shimano Deore, CSM6100, 12-Speed, 10-51T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin DSX |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin DSX FS рама - M BLACK B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, Disc Specific, Tubeless Compatible |
| Передняя втулка | Forged Aluminum, 100x12mm, Disc Specific, 32H |
| Подседельный штырь | TranzX YSP38J, Size S 70mm, Size M-XL 110mm Travel, 27.2mm |
| Покрышки | Vee Tire Co., QuikStyk, 700x45, Folding Bead, Tubeless Compatible |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Series 3 DSX, Suspension Adjusted Geometry, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Moun |
| Рост | 168-178 см |
| Рулевая колонка | FSA No.42 ACB, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Руль | Marin MiniRiser |
| Ручки переключения | Shimano Deore, SLM6100, 12-Speed |
| Седло | Marin DSX |
| Спицы | 14g Black Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан,Гибриды |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano BR-MT201/R300, Hydraulic, Flat Mount, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Shimano Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | KMC X12 |
| Шатуны | Forged Aluminum, 42T Steel Narrow Wide Chainring |
Велосипед 28" Marin DSX FS рама - M BLACK B6
- Модель: SKE-88-27
- Наявність: Є в наявності
-
70840.00грн.
- Без ПДВ: 70840.00грн.


