ТРЕНУЙСЯ ПОКИ ЇДЕШ ПО СПРАВАХ
Фітнес-лінійка велосипедів Fairfax пропонує райдеру відчути швидкість шосейного велосипеда у поєднанні з комфортною вертикальною посадкою сітібайка.
Цей велосипед створений для любителів швидкості та спорту, що сприймають щоденні поїздки по місту, не просто як маршрут з точки А в точку Б, а як чергове кардіо тренування.
Дискові гальма забезпечують неперевершену потужність гальмування у будь-яких умовах, а кріплення для багажника і крил, перетворюють його на велосипед для динамічної щоденної їзди на роботу і назад.
РАМА ТА ВИЛКА
Легка і міцна алюмінієва рама зроблена з фірмового сплаву Series 2 6061.
Ригідна вилка також зроблена з алюмінію, що дозволяє велосипеду краще чинити опір скручующим навантаженням при поворотах і розгоні.
Шток вилки кріпиться до рами за допомогою інтегрованої рульової колонки.
Низька верхня труба допомагає зручніше й безпечніше зсаджуватися з велосипеда, а опущені верхні пера роблять задній трикутник рами податливішим, забезпечуючи комфортнішу їзду.
Посадка на велосипеді хоч і спортивна, проте, досить комфортна, щоб залишатися в сідлі не одну годину.
Колеса кріпляться ексцентриками, які дозволяють без інструменту знімати їх та встановлювати назад.
Внутрішня проводка тросів дозволяє захистити їх від пошкоджень і надає байку більш витончений зовнішній вигляд.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Міцні колеса зібрані на втулках з кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах.
Діаметр коліс 28"/700С, як у шосейних велосипедів, дає можливість підтримувати високу середню швидкість.
Універсальні покришки Vee Tire Zilent 700Cx35 забезпечують відмінний накат за рахунок цілісної центральної доріжки, а також вони мають захист від проколів.
Гідравлічні дискові гальма від популярного виробника Tektro дають хороший контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним.
Трансмісія аматорського рівня Shimano 2x8 має широкий діапазон передач, дозволяючи швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби.
Передні зірки обладнані захистом, що уберігає штани від потрапляння в трансмісію.
| SKU | FAIRFAX222 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Алюминий 6061, крепления багажника и крыльев,QR |
| Втулки | Кованый алюминий, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кованый алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Marin Ergonomic Locking |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Acera, 8-ск |
| Задний тормоз | Tektro M275, дисковые, гидравлические |
| Картинки | 23764050 |
| Кассета | SunRace 8-ск, 11-34T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin FAIRFAX |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Fairfax 2 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin FAIRFAX 2 рама - XL MAROON/BLACK A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin, алюминий, двойные |
| Педали | Fitness Platform |
| Передний переключатель | Shimano TY710, 2-ск |
| Передний тормоз | Tektro M275, дисковые, гидравлические |
| Подседельный штырь | Marin, алюминий 27.2мм |
| Покрышки | Vee Tire Zilent 700Cx35мм, защита от проколов |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Популярные фильтры | Акция |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | Series 2 Fitness, 6061 алюминий, внутренняя проводка, крепления багажника и крыльев, QR |
| Рост | 185-191 см |
| Рулевая колонка | FSA No. 8B |
| Руль | Marin Flat, алюминий |
| Ручки переключения | Shimano Altus 2x8 |
| Ручки тормоза | Tektro гидравлические |
| Седло | Marin Fitness Plush |
| Спицы | Нержавеющая сталь, 14g |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Цвет велосипеда | Бордовый |
| Цепь | KMC Z8.3 |
| Шаблон продукта | Городские |
| Шатуны | Кованый алюминий, 46/30T, защита звезды |
| Электрический привод | нет |
Велосипед 28" Marin FAIRFAX 2 рама - XL MAROON/BLACK A5
- Модель: SKD-50-45
- Наявність: Є в наявності
-
28160.00грн.
- Без ПДВ: 28160.00грн.


