Four Corners створювався для шанувальників пригод із далекими поїздками та ночівлями в наметі. Він готовий до будь-якого дорожнього покриття, чи то ґрунтова дорога, чи легкий синглтрек прямо за наступним поворотом. Високе положення керма та безліч кріпильних отворів дозволяють буквально жити на велосипеді протягом кількох днів так само легко, як і щодня їздити ним на роботу.
Раму виготовлено з хром-молібденової сталі марки 4130. Завдяки подвійному батингу труб вдалося досягти оптимальної ваги без шкоди для міцності. Ригідна вилка також зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хром-молібден практично не схильний до корозії, він легший і набагато міцніший за звичайну сталь та здатний витримувати колосальні навантаження. Окрім того, сталь не така жорстка, як алюміній, що дозволяє рамі та вилці максимально гасити вібрації від дороги.
Велосипед має довгу базу з низьким переднім трикутником і опущеними верхніми перами. Така геометрія робить байк комфортним і стійким під час їзди бездоріжжям. Загалом Four Corners поєднує керованість гірського велосипеда з посадкою дорожнього, що разом з ергономічним кермом і зручними гальмівними ручками дозволяє проводити в сідлі багато часу й не втомлюватися. Нижні кінці керма розгорнуті назовні на 16 градусів — це покращує ергономіку нижнього хвату та звільняє більше простору для закріплення нарульної сумки.
Ключові особливості:
Фреймсет із хром-молібденової сталі марки 4130
Геометрія, розроблена спеціально для тривалих поїздок змішаним покриттям
Підтримує встановлення покришок до 47 мм
Багато кріплень для сумок, аксесуарів, багажників та повнорозмірних крил
Міцні колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію та подвійних алюмінієвих ободах
Швидкі покришки Vee Tire QuikStyk 700x45, що підходять для будь-якого твердого покриття
Дискові механічні гальма з двома рухомими колодками TRP Spyre-C
Трансмісія MicroSHIFT Sword Black 2х9 з великим діапазоном передач
| SKU | 741778001 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Series 1 CrMo, Fender, Rack, and Bottle Cage Eyelets, IS Disc Mount |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, Disc, 32H |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Marin Comfort Bar Tape, Shock Absorbing Gel Pads |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | MicroSHIFT Sword Black, 9-Speed |
| Каретка | Square Taper, Sealed Bearing |
| Картинки | 23828254,23828255,23828256 |
| Кассета | MicroSHIFT, 9-Speed, 11-38T |
| Материал рамы | сталь |
| Модельный ряд | Marin FOUR CORNERS |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin FOUR CORNERS 1 рама - L PURPLE B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum, Double Wall, Disc Specific |
| Педали | Nylon Platform |
| Передний переключатель | MicroSHIFT Sword Black, 2-Speed |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покрышки | Vee Tire Co., QuikStyk, Wire Bead, 700/650x45 |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | Series 1 CrMo, Biometric Geometry, Fender and Rack Mounts, Disc Mount |
| Рост | 178-185 см |
| Рулевая колонка | FSA No.8D, Sealed Cartridge Bearings |
| Руль | Marin Butted Alloy, Compact 16º Flared Drop |
| Ручки переключения | MicroSHIFT Sword Black, 2x9-Speed |
| Седло | Marin MTB |
| Спицы | 14g Black Stainless Steel |
| Тип велосипеда | Туринг |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Tektro Spyre-C Road Mechanical Disc, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | MicroSHIFT Sword w/ Integrated Shifters |
| Цвет велосипеда | Фиолетовый |
| Цепь | KMC X9 |
| Шатуны | Forged Aluminum, 46-29T |
Велосипед 28" Marin FOUR CORNERS 1 рама - L PURPLE B6
- Модель: SKE-19-23
- Наявність: Є в наявності
-
50116.00грн.
- Без ПДВ: 50116.00грн.




