ПРИГОДНИЦЬКИЙ ШОСЕЙНИК
Gestalt - це наступний крок в еволюції велосипедів з ендуранс геометрією, який здатний впоратися не тільки з тренуваннями і бреветами, але й з легкістю виконає роль спритного комьютера або легкохідного турінга.
Вибирайте будь-яку дорогу, хоч ідеальний асфальт, хоч звивисту гравійку, Gestalt впорається з ними на відмінно, відкриваючи для Вас нові маршрути і напрямки.
РАМА ТА ВИЛКА
Легка і міцна рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 3 6061
Батинг і гідроформінг труб допомогли досягти оптимального показника ваги без шкоди міцності та покращили торсійну жорсткість
Повністю карбонова вилка з конусним штоком покликана надати додаткову жорсткість, зробивши їзду більш ефективної, також вона знижує вібрацію від дороги, дозволяючи довше їздити і не втомлюватися
Внутрішня проводка тросів дозволяє захистити їх від пошкоджень і надає байку більш лаконічний зовнішній вигляд
Підтримується установка переднього та заднього багажників, повнорозмірних крил і безлічі аксесуарів (фляги, сумки, енікейджи, насос тощо)
Фреймсет підтримує установку покришок до 700х35С
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Колеса складаються з втулок із кованого алюмінію та подвійних алюмінієвих ободів з внутрішньої шириною 21 мм і висотою 22 мм
Покришки Vee Tire Co Zilent 700Cx35мм з універсальним протектором дають відмінний накат на шосе і дозволяють не втрачати зчеплення на утоптаних лісових стежках
Надійні і ефективні дискові механічні гальма Tektro MD-C500 працюють в будь-яких умовах, вони мають систему підведення колодок і високий рівень ремонтопридатності
Трансмісія представлена шосейною групою Shimano Sora, яка відмінно справляється з повсякденним навантаженням і не вимагає постійної уваги
| SKU | GESTALT123 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Marin полностью карбоновая, конусный шток, Flat Mount Disc, крепления багажника и крыльев, ось 100х12мм |
| Втулки | перед: Кованый алюминий, 100x12мм, 6 болтов, 32сп / зад: Кованый алюминий, 142x12мм, 6 болтов, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кованый алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Marin Perforated Tape |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Sora 9 скоростей |
| Задний тормоз | Tektro MD-C500 Dual Piston Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Картинки | 23815546 |
| Кассета | SunRace 9 скоростей, 11-32T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin GESTALT |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Gestalt 1 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin GESTALT 1 рама - 58см WHITE A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin, алюминий, двойные, внутренняя ширина 21мм, высота 22мм, поддерживают бескамерное использование |
| Педали | Commute, платформы |
| Передний переключатель | Shimano Sora 2 скорости |
| Передний тормоз | Tektro MD-C500 Dual Piston Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Подседельный штырь | Marin, алюминий 27.2мм |
| Покрышки | Vee Tire Co. Zilent, 700x35мм |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 58 |
| Рама | Series 3 Beyond Road, 6061 алюминий, баттинг, внутренняя проводка, конусная рулевая, крепления багажника и крыльев, ось 142x12мм |
| Рост | 183-188 см |
| Рулевая колонка | FSA Orbit IS, промподшипники, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Руль | Marin Compact, алюминий, баттинг, развёртка 12º |
| Ручки переключения | Shimano Sora 2х9 скоростей |
| Ручки тормоза | Shimano Sora, моноблоки, механические |
| Седло | Marin Beyond Road Concept |
| Спицы | Нержавеющая сталь, 14g |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Белый |
| Цепь | KMC Х9 |
| Шатуны | Shimano R345 Octalink Compact, 50/34T |
Велосипед 28" Marin GESTALT 1 рама - 58см WHITE A5
- Модель: SKE-39-32
- Наявність: Є в наявності
-
52360.00грн.
- Без ПДВ: 52360.00грн.


