Gestalt - це наступний крок в еволюції велосипедів з ендуранс геометрією, який здатний впоратися не тільки з тренуваннями і бреветами, але й з легкістю виконає роль спритного комьютера або легкохідного турінга. Вибирайте будь-яку дорогу, хоч ідеальний асфальт, хоч звивисту гравійку, Gestalt впорається з ними на відмінно, відкриваючи для Вас нові маршрути і напрямки.
Легка і міцна рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 3 6061 та має внутрішню проводку тросів, що дозволяє захистити їх від пошкоджень і надає байку більш лаконічний зовнішній вигляд. Повністю карбонова вилка спроектована так, щоб знизити вібрацію від дороги, не втрачаючи жорсткість при прискоренні та при проходженні поворотів, за рахунок цього райдер відчуває себе комфортно і впевнено як на коротких технічних дистанціях, так і в тривалих подорожах.
Ключові особливості:
Ендюранс геометрія, що адаптована для їзди по змішаному покриттю
Рама з алюмінію Series 3 6061 та повністю карбонова вилка
Фреймсет підтримує установку покришок до 700х45С
Колеса кріпляться до рами наскрізними осями діаметром 12 мм
Підтримується встановлення переднього та заднього багажників, повнорозмірних крил і безлічі аксесуарів
Гідравлічні гальма Shimano GRX RX400 з роторами 160 мм на обох колесах
Трансмісія Shimano GRX RX400 2х10 з розрахунком 46/30 х 11-36Т
Колеса підтримують безкамерне встановлення покришок
| SKU | Gestalt224 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Marin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, Disc, 32H |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Marin Perforated Tape |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano GRX, RX400, 10-Speed |
| Каретка | Shimano |
| Картинки | 23824843 |
| Кассета | Shimano, HG-5010, 11-36T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin GESTALT |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Gestalt 2 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin Gestalt 2 рама - 56см Gloss Black/Red A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, 22mm Tall, Disc Specific, Tubeless Compatible |
| Педали | Marin Oso OEM Nylon Platform |
| Передний переключатель | Shimano GRX RX400 |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покрышки | Vee Tire Co., Zilent, 700x35 |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 56 |
| Рама | Series 3 Beyond Road, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru- |
| Рост | 175-183 см |
| Рулевая колонка | FSA Orbit IS, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Руль | Marin Butted Alloy, Compact 12º Flared Drop |
| Ручки переключения | Shimano GRX, RX400, 2x10-Speed |
| Седло | Marin Beyond Road Concept |
| Спицы | 14g Black Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano BR-RX400 Hydraulic Disc, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Shimano w/ Integrated Shifters |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | KMC X10 |
| Шатуны | Shimano GRX, FC-RX600, 46/30T |
Велосипед 28" Marin Gestalt 2 рама - 56см Gloss Black/Red A5
- Модель: SKE-60-98
- Наявність: Є в наявності
-
67760.00грн.
- Без ПДВ: 67760.00грн.


