ПРИГОДНИЦЬКИЙ ШОСЕЙНИК
Gestalt - це наступний крок в еволюції велосипедів з ендуранс геометрією, який здатний впоратися не тільки з тренуваннями і бреветами, але й з легкістю виконає роль спритного комьютера або легкохідного турінга.
Вибирайте будь-яку дорогу, хоч ідеальний асфальт, хоч звивисту гравійку, Gestalt впорається з ними на відмінно, відкриваючи для Вас нові маршрути і напрямки.
РАМА ТА ВИЛКА
Легка і міцна рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 2 6061
Батинг і гідроформінг труб допомогли досягти оптимального показника ваги без шкоди міцності та покращили торсійну жорсткість
Ригідна вилка також зроблена зі сплаву алюмінію 6061
Внутрішня проводка тросів дозволяє захистити їх від пошкоджень і надає байку більш лаконічний зовнішній вигляд
Підтримується установка переднього та заднього багажників, повнорозмірних крил і безлічі аксесуарів (фляги, сумки, енікейджи, насос тощо)
Фреймсет підтримує установку покришок до 700х35С
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Колеса складаються з втулок із кованого алюмінію та подвійних алюмінієвих ободів з внутрішньої шириною 19 мм і висотою 25 мм
Покришки Vee Tire Co Zilent 700Cx35мм з універсальним протектором дають відмінний накат на шосе і дозволяють не втрачати зчеплення на утоптаних лісових стежках
Надійні і ефективні дискові механічні гальма Tektro MD-C40 працюють в будь-яких умовах, вони мають систему підведення колодок і високий рівень ремонтопридатності
Трансмісія представлена шосейною групою початкового рівня Shimano Claris, яка гарно справляється з повсякденним навантаженням і не вимагає постійної уваги
| SKU | GESTALTBASE23 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | 6061 алюминий, крепления багажника и крыльев, QR |
| Втулки | Кованый алюминий, 6 болтов, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кованый алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Marin Perforated Tape |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Claris 2-Speed |
| Задний тормоз | Tektro MD-C40 Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Картинки | 23777624 |
| Кассета | SunRace 8-Speed, 11-32T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin GESTALT |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Gestalt |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin GESTALT рама - 54см BLUE A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin, алюминий, двойные, внутренняя ширина 19мм, высота 25мм |
| Педали | Commute, платформы |
| Передний переключатель | Shimano Claris 2-Speed |
| Передний тормоз | Tektro MD-C40 Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Подседельный штырь | Marin, алюминий 27.2мм |
| Покрышки | Vee Tire Co. Zilent, 700Cx35мм |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 54 |
| Рама | Series 2 Beyond Road, 6061 алюминий, баттинг, внутренняя проводка, кованные дропауты, крепления багажника и крыльев, QR |
| Рост | 168-175 см |
| Рулевая колонка | FSA No.8B |
| Руль | Marin Compact, алюминий, баттинг, развёртка 12º |
| Ручки переключения | Shimano Claris 2x8-Speed |
| Ручки тормоза | Shimano Claris, моноблоки, механические |
| Седло | Marin Beyond Road Concept |
| Спицы | Нержавеющая сталь, 14g |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Синий |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуны | FSA Tempo Compact, 50/34T |
Велосипед 28" Marin GESTALT рама - 54см BLUE A5
- Модель: SKE-15-42
- Наявність: Є в наявності
-
35200.00грн.
- Без ПДВ: 35200.00грн.


