Каліфорнійці з Marin Bikes починали як виробник гірських велосипедів ще у 80-х, беручи активну участь у змаганнях. Тому досвід створення швидких, динамічних і жвавих велосипедів їм не позичати. І весь цей досвід вони застосували при створенні лінійки міських гібридних байків Kentfield. Він поєднує в собі посадку гірського велосипеда зі швидкістю асфальтових моделей, дозволяючи мчати по міських вулицях, перестрибуючи лежачих поліцейських і різко змінюючи напрямок. Тим же, кому більш до вподоби їзда по заміських дорогах та прогулянки парковим стежками, сподобається передбачуване керування велосипеда, широкі та чіпкі покришки, а такожо навісне обладнання, як у гірських байків.
Геометрію взяли від класичних крос-кантрійників, що дозволяє легко керувати велосипедом на будь-якій швидкості, а також це дає відмінний огляд. Матеріалом для рами був обраний алюмінієвий сплав 6061 Series 1. Це дуже міцний і легкий матеріал, він практично не схильний до корозії та відмінно справляється зі скручующими навантаженнями, дозволяючи без втрат передавати енергію педалювання від педалей до коліс. Вилку зробили зі сталі, оскільки вона краще поглинає дрібну тряску від дорожнього полотна, не даючи рукам втомлюватися при тривалій їзді. Дропаути у вилки зробили в стилі BMX велосипедів. Проводку сховали всередину рами, що б зменшити ймовірність її ушкодження і полегшити чистку велосипеда після їзди в дощову погоду. До того ж це робить зовнішній вигляд набагато привабливіше.
Ключові особливості:
Геометрія гірських велосипедів, що адаптована для щоденної міської їзди
У Kentfield ST, на відміну від базової моделі Kentfield, верхня труба сильно опущена, що б полегшити та убезпечити посадку на велосипед
Комфортна посадка з широким сідлом та м’якими й чіпкими гріпсами
Рама з легкого і міцного сплаву алюмінію 6061 Series 1 має внутрішню проводку тросів
Є кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води, насоса та інших аксесуарів
Ободи коліс виготовлені з двостінного алюмінієвого профілю, що додає їм міцності
Покришки Vee Tire GPVee 700Сх40 мають універсальний малюнок, який підходить для будь-якого типу покриття, а також захист від проколів
Трансмісія 1х10 microSHIFT Advent X з касетою на 11-48Т та передньою зіркою 38Т, відмінно підходить для будь-якого рельєфу
За зупинку відповідають механічні дискові гальма Tektro MDM280, що безвідмовно працюють у будь-яку погоду
| SKU | 740849001 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Steel, Moto Blade, Disc Specific, Fender and Rack Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Aluminum, 31.8mm Clamp |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Marin Adventure |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | microSHIFT Advent X 10-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23808207 |
| Кассета | microSHIFT 10-Speed, 11-48T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin KENTFIELD |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2 ST рама - S Red B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, Disc Specific |
| Особенности рамы | Низкая верхняя труба |
| Педали | Nylon Platform |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покрышки | Vee Tire, GPVee, 700Cx40mm, Wire Bead, Flat Protection, Mixed Terrain Ready |
| Пол | Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | Series 1 6061 Aluminum, 700C Wheels, Step Through Design, Kickstand Mount, Fender and Rack Mounts |
| Рост | 150-157 см |
| Рулевая колонка | FSA 888 Threadless |
| Руль | Marin Alloy, 30mm Rise, 12° Backsweep |
| Ручки переключения | microSHIFT Advent X 10-Speed |
| Седло | Marin Adventure Plush |
| Спицы | 14g Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан,Гибриды |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Tektro MDM280 Mechanical Disc, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Aluminum Lever |
| Цвет велосипеда | Красный |
| Цепь | KMC X10 |
| Шатуны | Forged Alloy Crank, Steel Narrow Wide 38T Chainring |
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2 ST рама - S Red B6
- Модель: SKE-81-48
- Наявність: Є в наявності
-
26796.00грн.
- Без ПДВ: 26796.00грн.


