Marin Nicasio створений для райдерів, які шукають класичний сталевий велосипед з комфортною посадкою і витривалою рамою, який йде в ногу з часом і сконструйований за сучасними канонами велобудівництва.
Рама зроблена з хром-молібденової сталі Series 1 марки 4130. Завдяки подвійному баттингу труб вдалося досягти оптимального вагового показника без шкоди міцності. Ригідна вилка також зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хром-молібден практично не схильний до корозії, він легше і набагато міцніше звичайної сталі та і здатний витримувати колосальні навантаження, а також він не такий жорсткий, як алюміній, що дозволяє рамі і вилці максимально поглинати вібрацію від дороги. Пера зроблені досить короткими, для додання велосипеду динаміки при розгоні та їзді в гору. Фреймсет підтримує установку широких покришок до 700Cx40 мм або 650Bx47 мм, що значно розширює можливості велосипеда і дозволяє ще більше знизити вібрації від дорожнього полотна. Завдяки комфортної геометрії рами велосипедист може проводити в сідлі багато часу і не втомлюватися, що дуже важливо при повсякденній їзді і туристичних заїздах. Нижні кінці керма розгорнуті назовні на 12 градусів, це покращує ергономіку нижнього хвата і надає більше простору для закріплення нарульной сумки. Також є кріплення під передній і задній багажники, повнорозмірні крила і безліч кріплень під фляги, насос та інші аксесуари.
Міцні колеса зібрані на втулках з кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах з внутрішньої шириною 19 мм. Взуті колеса в слікові покришки Vee Tire Apache Chief 700Cx30мм з водовідвідними канавками, вони дають відмінний накат в будь-яку погоду. Надійні дискові механічні гальма Promax Render R Road працюють в будь-яких умовах, а високий рівень ремонтопридатності забезпечує їм довгий період експлуатації. Трансмісія представлена молодшою шосейною групою навісного обладнання Shimano Claris, яка відмінно справляється з повсякденним навантаженням і не вимагає постійної уваги.
Marin Nicasio - це комфортний велосипед зі спортивної душею, який здатний сьогодні швидко нестися в міському потоці машин, а завтра вирушити в подорож у пошуках нових пригод.
| SKU | 732432 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Хром-молибден, крепления багажника и крыльев, QR |
| Втулки | Кованый алюминий, 6 болтов, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кованый алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипсы | Marin Comfort Bar Tape |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Claris 8-Speed |
| Задний тормоз | Promax Render R Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Картинки | 23814947 |
| Кассета | SunRace 8-Speed, 11-32T |
| Материал рамы | сталь |
| Модельный ряд | Marin NICASIO |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Nicasio |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin NICASIO рама - 52см Gloss Black/Pink A4 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin, алюминий, двойные, внутренняя ширина 19мм |
| Педали | Commute, платформы |
| Передний переключатель | Shimano Claris 2-Speed |
| Передний тормоз | Promax Render R Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Подседельный штырь | Marin, алюминий 27.2мм |
| Покрышки | Vee Tire Apache Chief, 700Cx30мм |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 52 |
| Рама | Series 1 хром-молибден, двойной баттинг, Beyond Road Geometry, крепления багажника и крыльев, QR |
| Рост | 160-168 см |
| Рулевая колонка | FSA No.8D, пром. подшипники |
| Руль | Marin Compact, алюминий, баттинг, развёртка 12º |
| Ручки переключения | Shimano Claris 2x8-Speed |
| Ручки тормоза | Shimano Claris, моноблоки, механические |
| Седло | Marin Beyond Road Concept |
| Спицы | Нержавеющая сталь, 14g |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шаблон продукта | Гравийные |
| Шатуны | FSA Tempo Compact, 50/34T |
| Электрический привод | нет |
Велосипед 28" Marin NICASIO рама - 52см Gloss Black/Pink A4
- Модель: SKD-91-39
- Наявність: Є в наявності
-
32780.00грн.
- Без ПДВ: 32780.00грн.


