Серія велосипедів Nicasio поєднує в собі перевірену часом класичну геометрію рами, а також нові розробки і технології. В результаті ми маємо міцні і витривалі велосипеди для комфортного велотуризму.
Рама виготовлена зі сталі високої якості (хромолі) - надійного матеріалу, що ефективно гасить вібрації від нерівностей на дорозі. Це дозволяє уникнути трясіння і економить сили велосипедиста. CrMo рама ударостійка, розрахована на активне використання і витримує великі навантаження. Велосипед оснащений великою кількістю отворів кріплення на рамі, вилці і перах для встановлення додаткових елементів і перевезення туристичного спорядження.
Покришки 700С х 30 мм мають хороше зчеплення з асфальтовою і ґрунтовою дорогою, тому велосипед стійкий і керований. 8-швидкісна касета SunRace 11-32T дозволяє швидко вибирати і підтримувати оптимальну швидкість. Дискові механічні гальма справно працюють за будь-яких погодних умов і невибагливі в обслуговуванні.
Технології
Подвійне Батування: стінки труб потовщені зсередини - це робить їх більш міцними, що вкрай важливо для велосипеда такого типу.
Хром-молібденова сталева рама: гасить вібрації і пом'якшує удари, має хорошу стійкість до корозії і поліпшує керованість велосипедом. Рами з CrMo легші, ніж зі звичайної сталі.
| SKU | 732432 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Хром-молибден, крепления багажника и крыльев, QR |
| Втулки | Кованый алюминий, 6 болтов, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кованый алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипсы | Marin Comfort Bar Tape |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Claris 8-Speed |
| Задний тормоз | Promax Render R Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Картинки | 23825648 |
| Кассета | SunRace 8-Speed, 11-32T |
| Материал рамы | сталь |
| Модельный ряд | Marin NICASIO |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Nicasio |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin NICASIO рама - 54см Silver A4 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin, алюминий, двойные, внутренняя ширина 19мм |
| Педали | Commute, платформы |
| Передний переключатель | Shimano Claris 2-Speed |
| Передний тормоз | Promax Render R Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Подседельный штырь | Marin, алюминий 27.2мм |
| Покрышки | Vee Tire Apache Chief, 700Cx30мм |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | 54 |
| Рама | Series 1 хром-молибден, двойной баттинг, Beyond Road Geometry, крепления багажника и крыльев, QR |
| Рост | 168-175 см |
| Рулевая колонка | FSA No.8D, пром. подшипники |
| Руль | Marin Compact, алюминий, баттинг, развёртка 12º |
| Ручки переключения | Shimano Claris 2x8-Speed |
| Ручки тормоза | Shimano Claris, моноблоки, механические |
| Седло | Marin Beyond Road Concept |
| Спицы | Нержавеющая сталь, 14g |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Серебристый |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шаблон продукта | Гравийные |
| Шатуны | FSA Tempo Compact, 50/34T |
| Электрический привод | нет |
Велосипед 28" Marin NICASIO рама - 54см Silver A4
- Модель: SKD-59-80
- Наявність: Є в наявності
-
32780.00грн.
- Без ПДВ: 32780.00грн.


