Велосипед - це не просто хобі, це стиль життя! Саме з цими думками конструктори Marin розробляли комфортну і практичну міську модель Presidio. Цей сітібайк здатний задовольнити будь-які потреби сучасного велосипедиста, який шукає транспорт на повсякдення: зручна спортивна посадка, простота в обслуговуванні та експлуатації, надійні гідравлічні гальма і накатисті покришки. Також він має кріплення для заднього і переднього багажника, повнорозмірних крил і 2-х фляг разом з насосом.
Легка і міцна алюмінієва рама зроблена з фірмового сплаву Series 1 Fitness 6061. Ригідна вилка зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хром-молібден здатний витримувати колосальні навантаження, а також він м'якше алюмінію, що дозволяє вилці максимально поглинати вібрацію від дороги. Низька верхня труба допомагає зручніше і безпечніше зсажуватись з велосипеда, а опущені верхні пера роблять задній трикутник рами податливим, забезпечуючи більш комфортну їзду. Подовжена колісна база за рахунок збільшеного вильоту вилки і опущена каретка роблять велосипед дуже стійким на високих швидкостях. Посадка на велосипеді хоч і спортивна, однак, досить комфортна, щоб залишатися в сідлі не одну годину. Колеса кріпляться ексцентриками, які дозволяють без інструменту знімати їх та встановлювати назад.
Marin Presidio без сумнівів можна назвати велосипедом на кожен день, адже будучи швидким і комфортним міським велосипедом, він відмінно показує себе і на сільських дорогах, і на лісових стежках.
Ключові особливості:
Рама з алюмінію, в вилка з хромолю
Спортивна геометрія, що адаптована для тривалої їзди
Є кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води тощо
Колеса зібрані на втулках з кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах
Універсальні покришки Marin Fitness 700Cx38 забезпечують відмінний накат за рахунок цільної центральної доріжки
Гідравлічні дискові гальма з роторами 160мм забезпечують ефективне гальмування
Трансмісія на 8 швидкостей гарно підходить для тренувань на міських вулицях чи парках, чи для динамічної щоденної їзди по справах
Передня зірка обладнана захистом, що вберігає штани від попадання в трансмісію
| SKU | Presidio124 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Cr-Mo Steel, Straight Blade, Disc Mount, Fender and Rack Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, Disc, 32H |
| Вынос | Marin Alloy |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Marin Commute |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Altus, 8-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23824849 |
| Кассета | SunRace 8-Speed 11/34T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin PRESIDIO |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Presidio 1 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin Presidio 1 рама - XL Gloss Metallic Black/Charcoal/Blue A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, Disc Specific |
| Педали | Marin Oso OE Flat |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покрышки | Marin Fitness 700Cx38mm |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | Series 1 Fitness, 6061 Aluminum, 700C Wheels, Disc Brake, Internal Cable Routing, Fender and Rack Mounts |
| Рост | 185-191 см |
| Рулевая колонка | FSA 888 Threadless |
| Руль | Marin Alloy Flat |
| Ручки переключения | Shimano Altus SL-M315, 8-Speed |
| Седло | Marin Fitness Plush |
| Спицы | 14g Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Clark's Clout Hydraulic Disc, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Clark's Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуны | Forged Alloy, 38T, Ring Guard |
Велосипед 28" Marin Presidio 1 рама - XL Gloss Metallic Black/Charcoal/Blue A5
- Модель: SKE-25-41
- Наявність: Є в наявності
-
22836.00грн.
- Без ПДВ: 22836.00грн.


