Велосипед - це не просто хобі, це стиль життя! Саме з цими думками конструктори Marin розробляли комфортну і практичну міську модель Presidio 3. Цей сітібайк здатний задовольнити будь-які потреби сучасного велосипедиста, який шукає транспорт на повсякдення: зручна спортивна посадка, простота в обслуговуванні та експлуатації, планетарна втулка, надійні гідравлічні гальма і накатисті покришки з захистом від проколів. Також він має кріплення для заднього і переднього багажника, повнорозмірних крил і 2-х фляг разом з насосом.
Легкі та міцні алюмінієві рама і вилка зроблені з фірмового сплаву Series 2 Commute 6061. Низька верхня труба допомагає зручніше і безпечніше зсаживатись з велосипеда, а опущені верхні пера роблять задній трикутник рами податливим, забезпечуючи більш комфортну їзду. Подовжена колісна база за рахунок збільшеного вильоту вилки і опущена каретка роблять велосипед дуже стійким на високих швидкостях. Посадка на велосипеді хоч і спортивна, однак, досить комфортна, щоб залишатися в сідлі не одну годину. Рама обладнана рухомими дропаутами, для натягу ланцюга, а також роз'ємне верхнє перо заднього трикутника, призначене для заміни ременя. На рамі є інтегроване кріплення для підніжки. Внутрішня проводка тросів дозволяє захистити їх від пошкоджень і надає байку більш лаконічний зовнішній вигляд.
Marin Presidio 3 - це надійний і технологічний велосипед на кожен день, який не потребує до себе частої уваги, натомість завжди готовий відправиться в дорогу.
Ключові особливості:
Рама та вилка з фірмового алюмінію 6061 Series 2 Commute
Спортивна геометрія, що адаптована для тривалої їзди
Є кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води тощо
Колеса зібрані на втулках з кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах
Універсальні покришки Vee Tire City Cruz 700x40 з захистом від проколів мають відмінний накат в будь-яку погоду
Гідравлічні дискові гальма з роторами 160мм забезпечують ефективне гальмування
Планетарна втулка на 7 швидкостей Shimano Nexus не вимагає частого технічного обслуговування і має дуже тривалий ресурс експлуатації
Передня зірка обладнана захистом, що вберігає штани від попадання в трансмісію
| SKU | Presidio224 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | 6061 Aluminum, Disc Brake, Straight-Blade |
| Втулки | Shimano Nexus 7D 7-Speed Internally Geared Hub, Disc, 32H / Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Alloy |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Dual Density Ergonomic |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23824850 |
| Кассета | Shimano Nexus Cog, 19T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin PRESIDIO |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Presidio 2 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Marin Presidio 2 рама - S Gloss Charcoal/Black/Black Red A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, Disc Specific |
| Педали | Marin Oso OE Flat |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покрышки | Vee Tire, City Cruz, 700Cx40mm, Puncture Protection, Reflective Sidewall, Wire Bead |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | Series 2 Commute, 6061 Aluminum, 700C Wheels, Sliding Dropouts, Internal Cable Routing, Belt Drive Compatible, Flat-Mount Disc, Fender, Rack, and Inte |
| Рост | 155-165 см |
| Рулевая колонка | FSA No.8B |
| Руль | Marin Alloy Flat |
| Ручки переключения | Shimano Nexus Twist Shifter 7-Speed |
| Седло | Marin Fitness Plush |
| Спицы | 14g Black Stainless Steel |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | планетарная |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro Hydraulic, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Tektro Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Темно-серый |
| Цепь | KMC Z1RB w/ Anti-Corrosion Coating |
| Шатуны | Forged Alloy, 42T, 140mm, Ring Guard |
Велосипед 28" Marin Presidio 2 рама - S Gloss Charcoal/Black/Black Red A5
- Модель: SKE-71-02
- Наявність: Є в наявності
-
36256.00грн.
- Без ПДВ: 36256.00грн.


