ДОВГООЧІКУВАНА МОДИФІКАЦІЯ ГРЕВЕЛА
У велоспільноті давно робили спроби схрестити гравійні велосипеди з планетарною втулкою, щоб отримати універсальний байк, що підходить як для міської їзди в потоці машин, так і для далеких подорожей наодинці з природою, при цьому практично не вимагає догляду за трансмісією. І нарешті це стало технічно можливим!
Caferacer створений для комфортного пересування по місту та вирішення простих щоденних завдань: поїздки на роботу, прогулянки містом, кур'єрська доставка та інші. Він є близьким родичем гравійників Rocx, завдяки загальної геометрії, що допоможе легко налаштувати посадку тим, хто вже володіє гравійником від Pride Bikes.
РАМА ТА ВИЛКА
Рама та вилка виготовлені зі сплаву алюмінію 6061Т, що робить конструкцію жорсткою та легкою
Геометрія повторює Pride Rocx, але має подовжені пера, що додає комфорту та стабільності
Нижнє праве перо зроблено роз'ємним, щоб можна було знімати та встановлювати ремінь трансмісії
Дропаути рами мають горизонтальну форму та оснащені натягувачами, щоб ремінь залишався завжди в натягнутому стані
Вилка та рама оснащені бонками для встановлення додаткових аксесуарів та багажників
Підтримується встановлення повнорозмірних крил
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Заднє колесо обладнане планетарною втулкою Shimano Nexus на 8 передач та зіркою 22Т. Така трансмісія не потребує постійного догляду, а також можна перемикати швидкості не крутячи педалі
Замість ланцюга використовується карбоновий ремінь. Він не вимагає змащування, не схильний до корозії та має набагато більший термін експлуатації
Гальмівні ручки Microshift Alfine оснащені вбудованим перемикачем швидкостей, сумісним із планетарними втулками Shimano
Дискові гальма Avid BB5 – це одні з найефективніших механічних гальм. Дуже просте налаштування та обслуговування
Напівсліки Kenda Kolonizer 700x38c добре справляються не тільки з хорошими дорогами, але й з мокрим асфальтом та з утрамбованими лісовими стежками
| SKU | CAFERACER22 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Pride алюминий 6061Т |
| Втулки | перед: Pride, алюминий, 32 сп / зад: Shimano Nexus SG-C6001, планетарная, 8 скоростей, 32 сп |
| Вынос | PRIDE S=60, M=75, L=90, XL=105мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний тормоз | Sram BB5, дисковый механический |
| Картинки | 23850610,23850611 |
| Кассета | 22T, под ремень |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride CAFERACER |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Caferacer |
| НаименованиеEng | 28" PRIDE CAFERACER RAME - M 2022 Gray |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride CAFERACER рама - M сірий A3 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, 17мм |
| Передний тормоз | Sram BB5, дисковый механический |
| Подседельный штырь | 31,6x350мм, алюминий |
| Покрышки | Полуслик Kenda Kolonizer 700x38c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 3.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Pride алюминий 6061Т |
| Рост | 170-180 см |
| Руль | PRIDE 31.8, S\M =400, L\XL=440мм, баттинг, алюминий, разворот 16° |
| Ручки переключения | Microshift SB-N080, 8 скоростей |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан,Гибриды |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | планетарная |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Серый |
| Шатуны | Prowheel, S\M=170, L\XL=175мм, 48Т, алюминий, под ремень |
Велосипед 28" Pride CAFERACER рама - M серый A3
- Модель: SKD-57-60
- Наявність: Є в наявності
-
47476.00грн.
- Без ПДВ: 47476.00грн.



