НАЙПРУДКІШИЙ ROCX
Можете бути впевненими, якщо бачите «Jet» у назві велосипеду від Pride Bikes, то перед вами справжній болід на реактивній тязі!
Це не просто звичайний Rocx але з карбону, це переосмислення всієї лінійки. І хоч за основу інженери взяли геометрію класичного Рокса, вони дещо змінили її, пристосувавши для динамічної їзди по сінглтреках та кантрійних трасах. Каретку підняли, щоб збільшити прохідність байка, а також трохи подовжили колісну базу, для кращої стабільності на швидкісних спусках.
Не важливо, чи це динамічний ком’ютинг навпростець, через двори та парки, чи заміські тренування по лісах та полях, або ж багатоденні перегони, на кшталт North Cape 4000, там де швидкість, там Jet Rocx!
РАМА ТА ВИЛКА
Рама та вилка виготовлені з карбону. Цей матеріал робить велосипед не тільки легким, а ще й додає йому жорсткості, для ефективного протистояння торсійним навантаженням
Карбон згладжує дрібні вібрації від дороги та не дає рукам перевтомлюватись при тривалій їзді
Додаткову жорсткість дають наскрізні осі 12 мм, якими кріпляться колеса до фреймсету
Фреймсет підтримує встановлення повнорозмірних крил та багажника
Внутрішня проводка троса перемикача та гідроліній
Максимальна ширина покришок 29х2.1" або 27.5х2.25"
КОМПЛЕКТАЦІЯ
11-ти швидкісна трансмісія Sram Rival безвідмовно перемикає передачі навіть у важких умовах використання, а відсутність переднього перемикача та 1 зірка на шатунах дозволяє зменшити вагу велосипеда й збільшити кліренс
Розрахунок зірок касети 11-42т та зірка шатунів на 40т вже стали класикою гревела. Вони дозволяють підібрати необхідну передачу як на рівнині, так і на дуже горбистому рельєфі
Потужні гідравлічні гальма Sram Rival зупинять байк на будь якій швидкості та будь якому схилі, а відмінна модуляція допоможе швидко проходити повороти, вчасно пригальмовуючи
Втулки з промисловими підшипниками не потребують обслуговування, а також мають чудовий накат
Колеса підтримують безкамерне використання, що дозволяє використовувати низький тиск у покришках для кращого зчеплення
Покришки WTB Riddller підходять і для помірного бездоріжжя, і для асфальту. Середня частина має низькі та щільні шипи, для кращого накату, а бічні шипи більш рідкі та високі, щоб не втрачати зчеплення при поворотах на сипучій поверхні
| SKU | JETROCX22 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон, жесткая, ось 12х100мм |
| Втулки | Pride, алюминий, промподшипник, 32сп, оси 12x100/12x142мм |
| Вынос | PRIDE, S=60, M=90мм, L\XL=105мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Sram Rival 1, 11 скоростей |
| Задний тормоз | Sram Rival, дисковые гидравлические |
| Картинки | 23819895,23819896 |
| Кассета | Microshift СS-H113, 11-42, 11 скоростей |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Pride ROCX |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Jet Rocx |
| НаименованиеEng | 28" PRIDE JET ROCX Frame - XL 2022 Gray |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride JET ROCX рама - XL сірий A3 |
| Не оплачивать бонусами | да |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, 21мм, поддерживают бескамерное использование |
| Передний тормоз | Sram Rival, дисковые гидравлические |
| Подседельный штырь | Pride, 27,2x350, алюминий |
| Покрышки | WTB Riddller, 700x45c, с бежевой боковиной |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Популярные фильтры | Акция |
| Порядок сортировки | 7.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | PRIDE карбон, 700С, ось 12х142мм |
| Рост | 180-190 см |
| Руль | PRIDE, 31,8, шириной S=400мм, M=420мм, L\XL=440мм, компакт, баттинг, алюминий |
| Ручки переключения | Sram Rival HDR, 11 скоростей |
| Ручки тормоза | Sram Rival HDR |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Цвет велосипеда | Голубой |
| Шатуны | Prowheel RPX11-40T-TT-1, S\M=170мм, L\XL=175мм, 40Т, полая ось, алюминий |
Велосипед 28" Pride JET ROCX рама - XL серый A3
- Модель: SKD-57-92
- Наявність: Є в наявності
-
98956.00грн.
- Без ПДВ: 98956.00грн.



