Pride Rocx можна по праву назвати «народним гравійником». Його можна зустріти на лісових стежках в компанії з кантрійниками, він може мчати по міських вуличках та протискуватись у щільному автомобільному трафіку, він подолав вже десятки та сотні тисяч кілометрів обвішаний багажниками й сумками з провізією. В якому б амплуа ви не зустріли на вулиці Rocx, одне буде незмінним – щира посмішка райдера, що сидить на ньому!
Нова генерація Rocx отримала повністю перероблену геометрію, що направлена на більший комфорт та стабільність велосипеда. Оновлена вилка отримала згладжені форми, що наближає її вигляд до карбонових. Задній трикутник отримав низькі верхні пера та більш мінімалістичне кріплення каліпера на нижньому пері. Втулки коліс тепер мають картриджні вальниці. Трансмісія замінена з 2х8 на 1х9, що не тільки спрощує користування велосипедом та догляд за ним, а й збільшує кліренс та зменшує загальну вагу, а більш жорстка конструкція перемикача зменшує ризик спадання ланцюга.
Ключові особливості:
Рама і вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061Т
Геометрія велосипеда розрахована на тривалу та помірно динамічну їзду
Велика кількість бонок на рамі та вилці для багажників, сумок та додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Трансмісія 1х9 з касетою 11-46Т та передньою зіркою 40Т
Колеса на втулках з картриджними вальницями
| SKU | ROCX8125 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 6061T, жорстка, конусна |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипник, ексцентрик |
| Вынос | PRIDE, S= 60мм, M= 75мм, L\XL= 90мм, алюміній |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | MICROSHIFT RD-M619L ADVENT 9 SPEED LONG CAGE 42-46T |
| Картинки | 23825117,23825118 |
| Кассета | MICROSHIFT CS-H093 11-46T ADVENT H-Series 9 Speed Cassette 11-46T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride ROCX |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Rocx 8.1 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - M зелений A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюмінієві, подвійні, 19мм |
| Подседельный штырь | 27,2x350мм, алюміній |
| Покрышки | Kenda K1109 KICK-BACK 700x40c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 2.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 700с, конус, внутрішня проводка |
| Рост | 170-180 см |
| Руль | PRIDE, 31,8, ширина S/M=400, L= 420, XL= 440мм, компакт, алюміній |
| Ручки переключения | MICROSHIFT SB-M090 ADVENT 1×9 |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Tektro MD-C310, дискові механічні |
| Цвет велосипеда | Зеленый |
| Шатуны | Prowheel RPL, S\M=170, L\XL 175мм, , 40Т, алюміній, під квадрат |
Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - M зеленый A5
- Модель: SKE-91-37
- Наявність: Є в наявності
-
26840.00грн.
- Без ПДВ: 26840.00грн.



