Його називають «народним гравійником», і недарма. Pride Rocx — це свобода обирати будь-який маршрут. Сьогодні ти ганяєш лісовими стежками з друзями на кантрійниках, завтра — спритно оминаєш затори у центрі міста, а на вихідних — чіпляєш сумки і рушаєш у велопохід за сотні кілометрів.
Цей байк перевірений часом та дорогами. Але головна його фішка не в технічних характеристиках, а в тому, що він дарує чистий драйв. Власника Pride Rocx легко впізнати: він завжди усміхається!
Нова генерація алюмінієвих гравійників Rocx отримала повністю перероблену геометрію, що направлена на більший комфорт та стабільність велосипеда. Оновлена вилка отримала згладжені форми, що наближає її вигляд до карбонових. Задній трикутник отримав низькі верхні пера та більш мінімалістичне кріплення каліпера на нижньому пері. Втулки коліс тепер мають картриджні вальниці. Трансмісія замінена з 2х8 на 1х9, що не тільки спрощує користування велосипедом та догляд за ним, а й збільшує кліренс та зменшує загальну вагу, а більш жорстка конструкція перемикача зменшує ризик спадання ланцюга.
Також змін зазнав дизайн-код велосипеда: тепер форма труб та візуальний стиль фреймсета повторюють естетику карбонових моделей Jet Rocx, яка прийшлась до душі багатьом райдерам.
Ключові особливості:
Рама і вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061Т
До труб рами застосована технологія батингу
Геометрія велосипеда розрахована на тривалу та помірно динамічну їзду
Велика кількість бонок на рамі та вилці для багажників, сумок та додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Нова трансмісія Shimano CUES 1х9 з касетою 11-46Т та передньою зіркою 40Т
Колеса на втулках з картриджними вальницями
Ободи підтримують безкамерне використання
| SKU | ROCX8126 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Алюміній 6061T, жорстка, конусна 1 1/8" - 1 1/2" |
| Втулки | Алюміній, 32 сп., промпідшипник, ексцентрик, Барабан HG |
| Вынос | Алюміній, S= 60мм, M= 75мм, L\XL= 90мм |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | SHIMANO U4000 CUES, 9 Speed |
| Картинки | 23794502 |
| Кассета | SHIMANO CS-LG300-9 CUES, 9-SPEED, 11-13-15-17-20-23-28-36-46T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride ROCX |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - XL жовто-чорний B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюміній, подвійні, 23мм, безкамерні |
| Подседельный штырь | 27,2x350мм, алюміній |
| Покрышки | Kenda K1109 KICK-BACK 700x40c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 700с, конус, внутрішня проводка |
| Рост | 183-192 см |
| Руль | Алюміній, 31,8, ширина S=400, M= 420, L\XL= 440мм, компакт |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Tektro MD-C310, дискові механічні |
| Цвет велосипеда | Черно-желтый |
| Шатуны | Prowheel RPZ-FD26A, 110bcd асиметрія , 40Т, алюміній, під квадрат |
Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - XL желто-черный B6
- Модель: SKE-29-36
- Наявність: Є в наявності
-
34320.00грн.
- Без ПДВ: 34320.00грн.


