НАРОДНИЙ ГРЕВЕЛ
Pride ROCX можна по праву назвати «народним гравійником». Його можна зустріти на лісових стежках в компанії з кантрійниками, він може мчати по міських вуличках та протискуватись у щільному автомобільному трафіку, він подолав вже десятки та сотні тисяч кілометрів обвішаний багажниками й сумками з провізією. В якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним – щира посмішка райдера, що сидить на ньому!
Геометрія велосипеда балансує між комфортом туринга та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX відмінно підходящим, як для швидкої їзди по гладкому асфальту і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, які встановив виробник, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дозволяють звернути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Ключові особливості:
Рама і вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061Т
Труби рами зроблені із застосуванням технології гідроформінг
Геометрія велосипеда розрахована на тривалу та помірно динамічну їзду
Поліровані шви та внутрішня проводка
Велика кількість бонок на рамі та вилці для багажників, сумок та додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
| SKU | ROCX8123 |
| Бренд | Pride |
| Вес | 12,3 кг |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюминий 6061T, жесткая |
| Втулки | Quando, алюминий, 32 сп |
| Вынос | PRIDE, длина: S=60мм, M=75мм, L\XL.=90мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Claris RD-R2000, средняя лапа |
| Задний тормоз | Tektro MD-C400, механические дисковые. |
| Картинки | 23824537,23824538 |
| Кассета | Shimano HG200-8, 12-32, 8 скоростей |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride ROCX |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Rocx 8.1 |
| НаименованиеEng | 28" PRIDE ROCX 8.1 frame - XL 2023 blue |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - XL блакитний A4 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, 19мм |
| Передний переключатель | Shimano Claris FD-R2000, 2 скорости |
| Передний тормоз | Tektro MD-C400, механические дисковые. |
| Подседельный штырь | 31,6x350мм алюминий |
| Покрышки | Innova 700x38c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | PRIDE алюминий 6061Т, 700С, |
| Рост | 180-190 см |
| Руль | PRIDE, 31,8, ширина S-400, M-420, L\XL-440мм, компакт, баттинг, алюминий |
| Ручки переключения | Shimano Claris ST-R2000, 2x8 шв. |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Голубой |
| Шатуны | Prowheel, S, M-170, L\XL - 175мм, алюминий |
Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - XL голубой A4
- Модель: SKD-57-81
- Наявність: Є в наявності
-
28556.00грн.
- Без ПДВ: 28556.00грн.



