ROCX 8.1 - це найбільш продаваний і найдоступніший гравійнік у лінійці бренду Pridebikes. Залишаючись таким же міцним і витривалим як попередні покоління, байк обзавівся рестайлінговою рамою з ідеально гладкими швами та внутрішньої проводкою, а також він отримав втулки на промислових підшипниках.
Йому під силу міська їзда в потоці автомобілів, прогулянки по лісових стежках і туристичні заїзди на великі відстані, як в сучасному стилі байкпакінг, так і в класичному стилі з багажниками і сумками-штанами.
Поліровані шви і внутрішня проводка не тільки роблять зовнішній вигляд більш привабливим, але й спрощують чищення рами після їзди в негоду.
На рамі і вилці велика кількість бонок, що дозволяє встановити передній і задній багажники, кілька фляготримачів та безліч всіляких аксесуарів.
Можна встановити повнорозмірні крила, які зроблять їзду в негоду більш комфортною.
Фреймсет підтримує встановлення широких покришок, аж до 700х47С.
Міцна та витривала рама з комфортною посадкою - це саме те, за що сімейство ROCX полюбилося райдерам.
Геометрія велосипеда балансує між комфортом туринга та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX відмінно підходящим, як для швидкої їзди по гладкому асфальту і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей.
Рама і вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061Т, він має високу жорсткість, за рахунок чого велосипед відчувається дуже динамічним і різким при прискореннях і на підйомах.
Труби рами зроблені із застосуванням технологій баттинг. Труби тоншають там, де рама не відчуває перенавантажень, таким чином, знижується вага, не втрачаючи в міцності.
Гідроформінг труб надає їм спеціальний профіль, для досягнення максимальної торсіонної жорсткості та міцності, при цьому зберігаючи низьку вагу.
Підібрано комплектуючі, які повністю виправдовують звання універсального велосипеда. Вони дозволяють звернути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Міцні подвійні алюмінієві ободи шириною 19мм додатково посилені пістонуванням отворів для спиць.
Алюмінієві втулки на промпідшипниках. Вони набагато краще захищені від потрапляння пилу та вологи, ніж втулки на насипних підшипниках.
Універсальні покришки Innova 700х38С з дрібним шипованним протектором добре тримають на асфальті та утоптаному ґрунті.
Механічні дискові гальма Tektro MD-C400 безвідмовно працюють і в сухих умовах жаркого літа, і під холодним осіннім дощем, а також дуже прості в обслуговуванні.
Трансмісія 2х8 представлена поєднанням компонентів з шосейних і МТБ груп. Передній перемикач і манетки Shimano Claris, а задній перемикач Shimano Altus з технологією Shadow. Таке рішення дозволяє легше і чіткіше перемикатися під навантаженням, а також зменшується ймовірність спадання ланцюга.
Система шатунів має 2 зірки на 34/46 зубів, а касета 8 з розрахунком 12-32 зуба. Такі передавальні числа дозволяють без зусиль підібрати потрібну передачу для будь-якого типу рельєфу та швидкісного режиму.
| SKU | rocx8121 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюминий 6061T, жёсткая |
| Втулки | Pride, алюминий, 32 сп., пром. подшипник |
| Вынос | PRIDE, S= 60мм, M= 75мм, L\XL= 90мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Altus M2000, длинная лапа |
| Задний тормоз | Tektro MD-C400, дисковые механические |
| Картинки | 23917068,23917069,23917070,23917071 |
| Кассета | Shimano HG200-8, 12-32, 8 скоростей |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride ROCX |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Rocx 8.1 |
| НаименованиеEng | 28" PRIDE ROCX 8.1 frame - XL 2021 black |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - XL restock чорний A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, 19мм |
| Передний переключатель | Shimano Claris R2000 |
| Передний тормоз | Tektro MD-C400, дисковые механические |
| Подседельный штырь | 31,6x350мм, алюминий |
| Покрышки | Слики Innova 700x38c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | PRIDE алюминий 6061Т, 700с |
| Рост | 185-195 см |
| Руль | PRIDE, 31,8, шириной S/M=400, L= 420, XL= 440мм, компакт, баттинг, алюминий |
| Ручки переключения | Shimano Claris ST-R2000, 2x8 скоростей |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Шаблон продукта | Гравийные |
| Шатуны | Prowheel RPL, S\M=170, L\XL 175мм, , 34/46Т, алюминий |
| Электрический привод | нет |
Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - XL restock черный A5
- Модель: SKD-97-31
- Наявність: Є в наявності
-
28600.00грн.
- Без ПДВ: 28600.00грн.





