НАРОДНИЙ ГРЕВЕЛ
Pride ROCX можна по праву назвати «народним гравійником». Його можна зустріти на лісових стежках в компанії з кантрійниками, він може мчати по міських вуличках та протискуватись у щільному автомобільному трафіку, він подолав вже десятки та сотні тисяч кілометрів обвішаний багажниками й сумками з провізією. В якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним – щира посмішка райдера, що сидить на ньому!
Геометрія велосипеда балансує між комфортом туринга та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX відмінно підходящим, як для швидкої їзди по гладкому асфальту і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, які встановив виробник, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дозволяють звернути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Ключові особливості:
Рама виготовлена зі сплаву алюмінію 6061Т
Карбонова вилка поглинає дрібну тряску від дороги та робить конструкцію більш жорсткою
Труби рами зроблені із застосуванням технології гідроформінг
Геометрія велосипеда розрахована на тривалу та помірно динамічну їзду
Поліровані шви та внутрішня проводка
Велика кількість бонок на рамі та вилці для багажників, сумок та додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Позаду встановлений перемикач для гірських велосипедів Shimano Alivio, що дозволяє впевнено перемикатись у складних умовах
Одні з найкращих механічних дискових гальм Avid BB5 впевнено працюють за будь-яких обставин
Колеса зібрані на втулках з промпідшипниками Novatec, та міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
| SKU | ROCX82CF23 |
| Бренд | Pride |
| Вес | 11,9 кг |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон |
| Втулки | Novatec, алюминий, 32 сп. , промподшипники |
| Вынос | PRIDE, длина: S=60мм, M=75мм, L\XL.=90мм, XXL=105мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Alivio, 9 скоростей |
| Картинки | 23794417,23794418 |
| Кассета | Shimano HG200-9, 11-32, 9 скоростей |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride ROCX |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Rocx 8.2 |
| НаименованиеEng | 28" PRIDE ROCX 8.2 CF Frame - S 2023 Yellow |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.2 CF рама - S жовтий A4 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, 19мм, поддерживают бескамерное использование |
| Передний переключатель | Shimano Claris FD-R2000, 2 скорости |
| Подседельный штырь | 31,6x350мм алюминий |
| Покрышки | Kenda Happy Medium 700x40c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | PRIDE алюминий 6061Т, 700С, ось 12х142 |
| Рост | 165-175 см |
| Руль | PRIDE, 31,8, шириной S-400, M-420, L\XL-440мм, компакт, баттинг, алюминий |
| Ручки переключения | Shimano Sora ST-R3000, 2x9 скоростей |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Avid BB5 Road, механические дисковые |
| Тормозные ручки | Shimano Sora ST-R3000, механические |
| Цвет велосипеда | Желтый |
| Шатуны | Prowheel, S\M-170, L\XL 175мм, 34/46з, полая ось, алюминий |
Велосипед 28" Pride ROCX 8.2 CF рама - S желтый A4
- Модель: SKD-45-88
- Наявність: Є в наявності
-
41580.00грн.
- Без ПДВ: 41580.00грн.



