Його називають «народним гравійником», і недарма. Pride Rocx — це свобода обирати будь-який маршрут. Сьогодні ти ганяєш лісовими стежками з друзями на кантрійниках, завтра — спритно оминаєш затори у центрі міста, а на вихідних — чіпляєш сумки і рушаєш у велопохід за сотні кілометрів.
Цей байк перевірений часом та дорогами. Але головна його фішка не в технічних характеристиках, а в тому, що він дарує чистий драйв. Власника Pride Rocx легко впізнати: він завжди усміхається!
Нова генерація алюмінієвих гравійників Rocx отримала повністю перероблену геометрію, що направлена на більший комфорт та стабільність велосипеда. Оновлена вилка та рама отримали згладжені форми, що наближає їх вигляд до карбонових. Повністю внутрішня проводка не тільки робить робить вигляд велосипеда більш естетичним та наближеним до елегантних гоночних моделей, а ще й робить зручнішим використання байкпакінгу, адже сумки менше конфліктують з елементами велосипеда. Задній трикутник отримав низькі верхні пера та більш мінімалістичне кріплення каліпера на нижньому пері. Колеса, що кріпляться наскрізними осями, мають втулки з картриджними вальницями.
Гак перемикача отримав стандарт UDH, що має одразу ряд переваг:
Покращена точність перемикання: цей стандарт суворо регламентує положення перемикача відносно осі та касети
Захист перемикача та рами: конструкція має спеціальний механізм, який дозволяє йому прокручуватися назад у разі удару
Захист від спадання ланцюга: якщо ланцюг злітає з найменшої зірки касети, спеціальний бортик не дозволяє йому застрягти між рамою та касетою
Універсальність та доступність: якщо зламається гак, знайти заміну можна майже в будь-якому веломагазині світу
Сумісність із трансмісіями Full Mount: можна встановити найсучасніші бездротові групи, які майже неможливо зламати
Також змін зазнав дизайн-код велосипеда: тепер форма труб та візуальний стиль фреймсета повторюють естетику карбонових моделей Jet Rocx, яка прийшлась до душі багатьом райдерам.
Ключові особливості:
Рама і вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061Т
До труб рами застосована технологія батингу
Поліровані шви та повністю внутрішня проводка
Колеса кріпляться наскрізними осями 12 мм
Гак перемикача стандарту UDH
Геометрія велосипеда розрахована на тривалу та помірно динамічну їзду
Велика кількість бонок на рамі та вилці для багажників, сумок та додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Потужні та інформативні гідравлічні дискові гальма Shimano GRX RX400
Спеціалізована гравійна трансмісія Shimano GRX RX400 2х10 з розрахунком 11-36Т х 30/46Т
Колеса на втулках з картриджними вальницями
Ободи підтримують безкамерне використання
| SKU | ROCX8226 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Алюміній 6061T, жорстка, конусна 1 1/8" - 1 1/2" |
| Втулки | Алюміній, промпідшипник, 32 сп., вісі 12x100/12x142мм, Centerlock, Барабан Micro Spline |
| Вынос | Aлюміній, S= 70мм, M= 80мм, L\XL= 90мм |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano GRX RX400 10 speed |
| Картинки | 23808103,23808104 |
| Кассета | Shimano CS-HG50-10, 10-SPEED, 11-13-15-17-19-21-24-28-32-36T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride ROCX |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.2 рама - L сіро-чорний B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюміній, подвійні, 23мм, безкамерні |
| Передний переключатель | Shimano GRX RX400 2 speed |
| Подседельный штырь | 27,2x350мм, алюміній |
| Покрышки | Kenda K1109 KICK-BACK 700x40c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 700с, конус, інтегрована внутрішня проводка |
| Рост | 175-185 см |
| Руль | Алюміній, 31,8, ширина S=400, M= 420, L\XL= 440мм, компакт |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano GRX RX400 дискові гідравлічні |
| Цвет велосипеда | Черно-серый |
| Шатуны | Prowheel RPL-521, 30/46Т, алюміній, порожня вісь |
Велосипед 28" Pride ROCX 8.2 рама - L серо-черный B6
- Модель: SKE-52-07
- Наявність: Є в наявності
-
48400.00грн.
- Без ПДВ: 48400.00грн.



