НАРОДНИЙ ГРЕВЕЛ
Pride ROCX можна по праву назвати «народним гравійником». Його можна зустріти на лісових стежках в компанії з кантрійниками, він може мчати по міських вуличках та протискуватись у щільному автомобільному трафіку, він подолав вже десятки та сотні тисяч кілометрів обвішаний багажниками й сумками з провізією. В якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним – щира посмішка райдера, що сидить на ньому!
Геометрія велосипеда балансує між комфортом туринга та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX відмінно підходящим, як для швидкої їзди по гладкому асфальту і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, які встановив виробник, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дозволяють звернути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Ключові особливості:
Рама виготовлена зі сплаву алюмінію 6061Т
Карбонова вилка поглинає дрібну тряску від дороги та робить конструкцію більш жорсткою
Труби рами зроблені із застосуванням технологій батинг і гідроформінг
Геометрія велосипеда розрахована на тривалу та помірно динамічну їзду
Поліровані шви та внутрішня проводка
Велика кількість бонок на рамі та вилці для багажників, сумок та додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Гравійна трансмісія Shimano GRX впевнено працює і на високих швидкостях, і в крутих підйомах, і в поганих погодних умовах
Дуали Shimano GRX, зі зміненою конструкцією важеля, по праву вважаються одними з найзручніших ручок серед існуючих
Дискова гідравліка Shimano GRX 400 має потужне гальмівне зусилля та дуже гарну модуляцію, велосипед зупиняється саме там, де запланував райдер
Колеса зібрані на втулках з промпідшипниками Novatec, та міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
| SKU | ROCX8423 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон, жорстка |
| Втулки | Novatec, алюміній, 32 сп., пром. Підшипник |
| Вынос | PRIDE, S=60мм, M=75мм, L\XL=90мм, XXL=105мм алюміній |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | SHIMANO GRX RD-RX400 |
| Картинки | 23824541,23824542 |
| Кассета | Shimano HG50-10, 11-36, 10шв |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride ROCX |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Rocx 8.4 |
| НаименованиеEng | 28" PRIDE ROCX 8.4 Frame - S 2023 Black |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.4 рама - S чорний A4 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюмінієві, подвійні, 19мм, під безкамерку |
| Передний переключатель | Shimano Sora FD-R3000 |
| Подседельный штырь | 27,2x350мм алюміній |
| Покрышки | Kenda Kick-Back 700x40c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 700С, вісь 12*142 |
| Рост | 165-175 см |
| Руль | PRIDE, 31,8, шириною S-400, M-420, L\XL-440мм, компакт, баттинг, алюміній |
| Ручки переключения | Shimano GRX ST-RX400, 2x10 шв. |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano GRX 400, дискові гідравлічні |
| Тормозные ручки | Shimano GRX ST-RX400 |
| Цвет велосипеда | Черно-серый |
| Шатуны | Prowheel, S\M-170, L\XL 175мм, 34/46з, порожниста вісь, алюміній |
Велосипед 28" Pride ROCX 8.4 рама - S черный A4
- Модель: SKD-01-89
- Наявність: Є в наявності
-
56584.00грн.
- Без ПДВ: 56584.00грн.



