ОНОВЛЕННЯ ЛЕГЕНДИ
Pride Rocx Tour можна по праву називати легендою вітчизняного велотуризму! З першої своєї появи на ринку він здобув величезну армію фанатів серед досвідчених райдерів та саме він став для багатьох квитком у захопливий світ велосипедного туризму. Все це завдяки 4-м ключовим особливостям: міцний хромолевий фреймсет, дуже комфортна посадка, витривалі та прості в обслуговувані компоненти, а також доступний цінник.
Весь час існування моделі виробник активно спілкувався з власниками Рокс Турів, перечитував всі відгуки та коментарі, що можна знайти в мережі, та збирав фідбек від продавців веломагазинів. Проаналізував все це, хлопці з Pride Bikes зробили ретельну роботу над помилками та проапгрейдили свій турінг, зробивши його ще кращим ніж він був до цього!
Ключові особливості:
Міцна і витривала рама з батованих хром-молібденових труб
Конусний стакан забезпечує більшу жорсткість з’єднання вилки та рами
Одна з найкращих та найуніверсальніших карбонових вилок для туризму Pride Grinder
Внутрішня проводка всіх кабелів для простоти догляду і зручності при навішуванні сумок і аксесуарів
Велика кількість бонок дозволяє розмістити всі необхідні фляжки, аксесуари, енікейджи чи сумки
Можна встановити повнорозмірні крила
Колеса кріпляться жорсткими наскрізними осями
Підтримує встановлення МТБ покришок 29” (спереду 2.4” та 2.25” позаду)
Трансмісія Shimano 2х9 з великим діапазоном передач для будь-якого рельєфу
Одні з найкращих механічних дискових гальм TRP Spyre Flat Mount, з двома рухливими колодками, впевнено зупиняють завантажений велосипед
Колеса зібрані на втулках з промпідшипниками та міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
Покришки Kwick Tendril 700x38c мають антипрокольний захист, що дозволяє їздити практично незважаючи на якість покриття
| SKU | ROCXTour23 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE Grinder carbon |
| Втулки | Pride, алюминий, промподшипники, сквозные оси |
| Вынос | PRIDE, S=60мм, M=75мм, L=90мм, XL=105мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Alivio, средняя лапа, 9 скоростей |
| Картинки | 23815008,23815009 |
| Кассета | Shimano HG200-9, 11-36, 9 скоростей |
| Материал рамы | сталь |
| Модельный ряд | Pride ROCX Tour |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Rocx Тour |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride ROCX Tour рама - L сірий A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, 19мм, поддерживають безкамерное использование |
| Передний переключатель | Shimano M371, 2 скорости |
| Подседельный штырь | 27,2x350, алюминий |
| Покрышки | Kwick Tendril 700x38c, антипрокольная защита |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | PRIDE хромоль, баттинг, конусний стакан |
| Рост | 175-185 см |
| Руль | PRIDE, 31,8, ширина S=400мм M=420мм, L/XL=420мм, туристический компакт, баттинг, алюминий, разворот 16° |
| Ручки переключения | Shimano Sora ST-R3000, 2x9 скоростей |
| Тип велосипеда | Туринг |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | TRP Spyre, дисковые механические |
| Тормозные ручки | Shimano Sora ST-R3000, механические |
| Цвет велосипеда | Серый |
| Шатуны | Prowheel RPL, S/M=170, L\XL 175мм, 34/46Т, алюминий, полая ось |
Велосипед 28" Pride ROCX Tour рама - L серый A5
- Модель: SKD-52-84
- Наявність: Є в наявності
-
45012.00грн.
- Без ПДВ: 45012.00грн.



