Pride Sprocket може викликати або повне нерозуміння, або щире захоплення ! По суті це популярний гравійник Rocx, який повністю розібрали та заново зібрали, зробивши йому коротку й жорстку трекову геометрію та замінивши багатошвидкісну трансмісію на глуху передачу. Так, вийшло саме те про що ви подумали, вийшов фікс для лісу, або ж треклокрос, якщо казати більш правильними термінами.
Нова генерація Sprocket отримала деякі оновлення. Байк має нову геометрію, зокрема йому підняли каретку, щоб можна було закладати в повороти без страху зачепитись педаллю. Переднє механічне дискове гальмо було замінене на два гідравлічних гальма, що спрощує й убезпечує використання велосипеда як на технічних гравійних ділянках, так і в якості стрімкого сітібайку, проте завжди можна зняти заднє гільмо, повернувши Sprocket його треклокросовий бунтарський дух.
Також виробник попрацював над помилками. Змінили фіксацію втулок, що мали деякі проблеми, тепер вони збільшеного діаметру і набагато надійніші. А також прибрали з комплектації додаткове кермо (дропбар), що для більшості покупців здавався зайвим, проте він збільшував загальну вартість велосипеда.
Ключові особливості:
Жорсткий алюмінієвмй фреймсет з короткою геометрією для треклокроса
Втулка фліп-флоп дозволяє обирати між фіксованою передачею та фрівілом
Дискові гідравлічні гальма на обох колесах
Бонки на вилці для енікейджей, сумок та додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила, передній та задній багажники
Фреймсет дозволяє встановлювати зубаті покришки 700х45С
Втулки з картриджними вальницями
Колеса підтримують безкамерне використання
| SKU | SPROCKET8125 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 6061Т, жорстка |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипники |
| Вынос | PRIDE, S= 60мм, M= 75, L,XL=90, алюміній |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Картинки | 23825115,23825116 |
| Кассета | Фіксована зірочка\фрівіл 18Т |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride SPROCKET |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Sprocket 8.1 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Pride SPROCKET 8.1 рама - M сірий A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюмінієві, подвійні, під безкамерку, 17мм |
| Подседельный штырь | 31,6, 350мм, алюміній |
| Покрышки | Kenda K1109 KICK-BACK 700x40c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 28" горизонтальні дропаути |
| Рост | 170-180 см |
| Руль | PRIDE, райзер, 31,8, ширина 760мм, підйом 6мм, батинг, алюміній |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан,Фикс |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | односкоростная |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Цвет велосипеда | Темно-серый |
| Шатуны | Samox, 170мм, 42Т, алюміній, під квадрат |
Велосипед 28" Pride SPROCKET 8.1 рама - M серый A5
- Модель: SKE-01-63
- Наявність: Є в наявності
-
20900.00грн.
- Без ПДВ: 20900.00грн.



