ТІЛЬКИ ШВИДКІСТЬ, ТІЛЬКИ ФАН! БУДЬ-ДЕ ТА БУДЬ-КОЛИ
Динамічна та агресивна геометрія Habit націлена на стабільність та легкість керування, щоб нічого не заважало фановій їзді «на межі». Низька рама у поєднанні з дропером дозволяють без перешкод виконувати будь-які гравіті елементи та проходити траси високої складності. Кут кермової 65.5°, вилка з ходом 140 мм та підвіска 130 мм стануть в нагоді на швидкісних спусках, особливо на ділянках з камінням і корінням. А кут підсідельної труби 77.5° зберігає «крутильність» байка, щоб можна було після спуску залітати у апхіли, зберігаючи енергію для наступної ділянки траси.
Ключові особливості:
Геометрія спроектована для технічних та складних трейлів з трамплінами, дропами, гепами та іншими гравіті елементами
Алюмінієва рама з фірмового легкого та міцного сплаву SmartForm C1
Повітряна вилка RockShox Pike Select з ходом 140 мм та офсетом 42 мм
Підвіска має хід 130 мм і обладнана амортизатором RockShox Deluxe Select+
Конструкція підвіски Proportional Response Suspension відрізняється у різних ростовок для досягнення однакової ефективності
Нижня труба має міцний гумовий захист, щоб убезпечити раму від пошкоджень на кам’янистих трасах
Бустові втулки кріпляться жорсткими наскрізними осями 12х148 мм позаду та 15х110 мм попереду
Дропер TranzX з ходом 130-150 мм (в залежності від розміру рами)
Універсальний гак перемикача Sram UDH
12-ти швидкісна трансмісія SRAM NX Eagle зі співвідношенням зірок 30Т х 10-50Т
Потужні та інформативні гідравлічні гальма SRAM G2 R зі роторами 180 мм на обох колесах
Міцні колеса з ободами Stan’s NoTubes Crest D та втулками Shimano MT400/MT410
Зубата й дуже чіпка покришка Maxxis Dissector попереду та більш накатиста Maxis Rekon позаду
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
| SKU | HABIT324 |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | RockShox Pike Select, 140mm, DebonAir, 15x110mm thru-axle, tapered steered, 42mm offset |
| Втулки | (F) Shimano MT400, 15x110mm thru-axle / (R) Shimano MT410, 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 0° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale TrailShroom |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний амортизатор | RockShox Deluxe Select+, DebonAir, 2-Pos mode adjust, adjustable rebound |
| Задний переключатель | SRAM NX Eagle |
| Каретка | SRAM DUB BSA MTB73 Wide |
| Картинки | 23824711,23824712,23824713,23824714,23824715,23824716 |
| Кассета | SRAM NX Eagle, 10-50, 12-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Habit |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Habit 3 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale HABIT 3 рама - M PRH A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Stan’s NoTubes Crest D, 32h, tubeless ready |
| Подседельный штырь | TranzX dropper, internal routing, 31.6, 130mm (XS-S), 150 (M-XL) |
| Покрышки | (F) Maxxis Dissector, 29x2.4” (27.5x2.4” - XS) EXO, tubeless ready, (R) Maxis Rekon, 29x2.4” (27.5x2.4” - XS) EXO, tubeless ready |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Habit SmartForm C1 Alloy, 130mm travel, Proportional Response Suspension and Geo, 55mm chainline, ISCG05, BSA threaded BB, post mount brake, tapered h |
| Рост | 162-175 см |
| Рулевая колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Руль | Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15mm rise, 8° sweep, 4° rise, 780mm |
| Ручки переключения | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Седло | Cannondale Scoop Shallow Sport, steel rails |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизации | двухподвес |
| Тип велосипеда | Горные,Двухподвесы |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип горного велосипеда | трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | SRAM G2 R hydraulic disc, 180/180mm CenterLine rotors |
| Тормозные ручки | SRAM G2 R hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Фиолетовый |
| Цепь | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Шатуны | SRAM NX Eagle DUB, 30T, 55mm chainline |
Велосипед 29" Cannondale HABIT 3 рама - M PRH A5
- Модель: SKE-65-58
- Наявність: Є в наявності
-
142120.00грн.
- Без ПДВ: 142120.00грн.







