ТІЛЬКИ ШВИДКІСТЬ, ТІЛЬКИ ФАН! БУДЬ-ДЕ ТА БУДЬ-КОЛИ
Динамічна та агресивна геометрія Habit націлена на стабільність та легкість керування, щоб нічого не заважало фановій їзді «на межі». Низька рама у поєднанні з дропером дозволяють без перешкод виконувати будь-які гравіті елементи та проходити траси високої складності. Кут кермової 65.5°, вилка з ходом 140 мм та підвіска 130 мм стануть в нагоді на швидкісних спусках, особливо на ділянках з камінням і корінням. А кут підсідельної труби 77.5° зберігає «крутильність» байка, щоб можна було після спуску залітати у апхіли, зберігаючи енергію для наступної ділянки траси.
Ключові особливості:
Геометрія спроектована для технічних та складних трейлів з трамплінами, дропами, гепами та іншими гравіті елементами
Алюмінієва рама з фірмового легкого та міцного сплаву SmartForm C1
Повітряна вилка RockShox Recon RL з ходом 140 мм та офсетом 42 мм
Підвіска має хід 130 мм і обладнана амортизатором RockShox Deluxe Select
Конструкція підвіски Proportional Response Suspension відрізняється у різних ростовок для досягнення однакової ефективності
Нижня труба має міцний гумовий захист, щоб убезпечити раму від пошкоджень на кам’янистих трасах
Бустові втулки кріпляться жорсткими наскрізними осями 12х148 мм позаду та 15х110 мм попереду
Дропер TranzX з ходом 130-150 мм (в залежності від розміру рами)
Універсальний гак перемикача Sram UDH
12-ти швидкісна трансмісія Shimano Deore зі співвідношенням зірок 30Т х 11-51Т
Гідравлічні гальма Shimano MT200 зі роторами 180 мм на обох колесах
Колеса з ободами WTB STX i25 TCS та втулками Shimano MT400/MT410 підтримують безкамерне використання
Широкі покришки Maxxis Rekon підходять для помірного бездоріжжя з переважно сухим та не сильно рихлим ґрунтом
| SKU | C23401U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | RockShox Recon RL, 140mm, Solo Air, 15x110mm thru-axle, tapered steerer, 42mm offset |
| Втулки | (F) Shimano MT400, 15x110mm thru-axle / (R) Shimano MT410, 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 0° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Locking Grips |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний амортизатор | RockShox Deluxe Select, DebonAir, adjustable rebound |
| Задний переключатель | Shimano Deore M6100 |
| Каретка | Shimano BSA 73 |
| Картинки | 23815782,23815783,23815784,23815785,23815786,23815787,23815788 |
| Кассета | Shimano Deore M6100, 11-51, 12-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Habit |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Habit 4 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale HABIT 4 рама - S CRD A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB STX i25 TCS, 32h, tubeless ready |
| Подседельный штырь | TranzX dropper, internal routing, 31.6, 130mm (XS-S), 150mm (M-XL) |
| Покрышки | Maxxis Rekon, 29x2.4" EXO |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | Habit SmartForm C1 Alloy, 130mm travel, Proportional Response Suspension and Geo, 55mm chainline, ISCG05, BSA threaded BB, post mount brake, tapered h |
| Рост | 154-165 см |
| Рулевая колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Руль | Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15mm rise, 8° sweep, 4° rise, 780mm |
| Ручки переключения | Shimano Deore M6100, 12-speed |
| Седло | Cannondale Ergo XC |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизации | двухподвес |
| Тип велосипеда | Горные,Двухподвесы |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип горного велосипеда | трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano MT200 hydraulic disc, 180/180mm RT30 rotors |
| Тормозные ручки | Shimano MT200 hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Красный |
| Цепь | KMC X12, 12-speed |
| Шатуны | Shimano, FC-5121, 30T, 55mm chainline |
Велосипед 29" Cannondale HABIT 4 рама - S CRD A5
- Модель: SKE-34-73
- Наявність: Є в наявності
-
121836.00грн.
- Без ПДВ: 121836.00грн.








