Динамічна та агресивна геометрія Habit націлена на стабільність та легкість керування, щоб нічого не заважало фановій їзді «на межі». Низька рама у поєднанні з дропером дозволяють без перешкод виконувати будь-які гравіті елементи та проходити траси високої складності. Кут кермової 65.5°, вилка з ходом 140 мм та підвіска 130 мм стануть в нагоді на швидкісних спусках, особливо на ділянках з камінням і корінням. А кут підсідельної труби 77.5° зберігає «крутильність» байка, щоб можна було після спуску залітати у апхіли, зберігаючи енергію для наступної ділянки траси.
Ключові особливості:
Геометрія спроектована для технічних та складних трейлів з трамплінами, дропами, гепами та іншими гравіті елементами
Повністю карбонова рама має монококову конструкцію
Повітряна вилка RockShox Pike Select з ходом 140 мм та офсетом 42 мм
Підвіска має хід 130 мм і обладнана амортизатором RockShox Deluxe Select+
Конструкція підвіски Proportional Response Suspension відрізняється у різних ростовок для досягнення однакової ефективності
Нижня труба має міцний гумовий захист, щоб убезпечити раму від пошкоджень на кам’янистих трасах
Бустові втулки кріпляться жорсткими наскрізними осями 12х148 мм позаду та 15х110 мм попереду
Дропер Cannondale DownLow з ходом 150-170 мм (в залежності від розміру рами)
Універсальний гак перемикача Sram UDH
12-ти швидкісна трансмісія Shimano XT/SLX зі співвідношенням зірок 30Т х 10-51Т
Потужні та інформативні 4-х поршневі гальма Shimano Deore 6120 з роторами 180 мм на обох колесах
Міцні колеса з ободами Stan’s NoTubes Crest Arch MK4 та спицями DT Swiss Champion
Зубата й дуже чіпка покришка Maxxis Dissector попереду та більш накатиста Maxis Rekon позаду
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
| SKU | C23201U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | RockShox Pike Select, 140mm, DebonAir, 15x110mm thru-axle, tapered steered, 42mm offset |
| Втулки | (F) Formula, 15x110mm thru-axle / (R) Shimano TC500, 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 0° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale TrailShroom |
| Диаметр колеса | 29" |
| Дополнительные опции | StrapRack tool/stuff holder |
| Задний амортизатор | RockShox Deluxe Select+, DebonAir, 2-Pos mode adjust, adjustable rebound |
| Задний переключатель | Shimano XT |
| Каретка | Shimano BSA 73 |
| Картинки | 23825176,23825177,23825178,23825179,23825180,23825181,23825182 |
| Кассета | Shimano SLX, 10-51, 12-speed |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Cannondale Habit |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Habit CRB 2 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale HABIT Crb 2 рама - XL BPL A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Stan's NoTubes Crest Arch MK4, 28h, tubeless ready |
| Подседельный штырь | Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 125mm (XS-S), 150mm (M), 170mm (L-XL) |
| Покрышки | (F) Maxxis Dissector, 29x2.4" (27.5x2.4" - XS) 3C, EXO, tubeless ready, (R) Maxis Rekon, 29x2.4" (27.5x2.4" - XS) 3C, EXO, tubeless ready |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | Habit Full Carbon, 130mm travel, Proportional Response Suspension and Geo, 55mm chainline, ISCG05, BSA threaded BB, post mount brake, tapered headtube |
| Рост | 180-195 см |
| Рулевая колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Руль | Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15mm rise, 8° sweep, 4° rise, 780mm |
| Ручки переключения | Shimano SLX, 12-speed |
| Седло | Cannondale Scoop Shallow Sport, steel rails |
| Спицы | DT Swiss Champion |
| Тип амортизации | двухподвес |
| Тип велосипеда | Горные,Двухподвесы |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип горного велосипеда | трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano Deore 6120 4-piston hydraulic disc, 180/180mm RT64 rotors, centerlock (or comparable depending on availability) |
| Тормозные ручки | Shimano Deore hydraulic disc (or comparable depending on availability) |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | Shimano SLX, 12-speed |
| Шатуны | Shimano, FC-6120, 30T, 55mm chainline |
Велосипед 29" Cannondale HABIT Crb 2 рама - XL BPL A5
- Модель: SKE-58-72
- Наявність: Є в наявності
-
183040.00грн.
- Без ПДВ: 183040.00грн.








