НОВІ ЕМОЦІЇ НА ЗВИЧНИХ ТРЕЙЛАХ
Агресивні трейлові хардтейли, такі як Habit HT, дозволяють зробити старі прикатані трейли знову цікавими, адже відсутність підвіски змушує шукати нові траєкторії та робить старі маршрути непередбачуваними та веселими, ще й добряче прокачує скіли. А от використання такого хардтейла в якості першого трейлового байка дає дуже гарну базу навичок, адже він потребує кращого балансу та кращого контролю на спусках, а також кращої техніки стрибків, приземлень та швидкісних поворотів, ніж двопідвіс.
Динамічна геометрія Habit HT націлена на стабільність та легкість керування, щоб нічого не заважало фановій їзді «на межі». Низька рама у поєднанні з дропером дозволяють без перешкод виконувати будь-які гравіті елементи та проходити траси високої складності. Кут кермової 64° та вилка з ходом 130 мм стануть в нагоді на швидкісних спусках, особливо на ділянках з камінням і корінням. А кут підсідельної труби 76° зберігає «крутильність» байка, щоб можна було після спуску залітати у апхіли, зберігаючи енергію для наступної ділянки траси.
Ключові особливості:
Геометрія спроектована для технічних та складних трейлів, гравіті дисциплін та памп треку
Алюмінієва рама з фірмового легкого та міцного сплаву SmartForm C2
Повітряна вилка RockShox Judy з ходом 130 мм та офсетом 42 мм
Бустові втулки кріпляться жорсткими наскрізними осями 12х148 мм позаду та 15х110 мм попереду
Дропер TranzX з ходом 100-130 мм (в залежності від розміру рами)
Універсальний гак перемикача Sram UDH
10-ти швидкісна трансмісія microSHIFT Advent X Pro зі співвідношенням зірок 30Т х 11-48Т
Потужні та інформативні гідравлічні гальма SRAM Level зі роторами 180 мм на обох колесах
Міцні колеса з «зубатими» покришками WTB Vigilante 29x2.5’’ попереду та 29x2.4’’ позаду
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
| SKU | HABITHT223 |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | RockShox Judy TK, 130mm, Solo Air, 15x110mm thru-axle, tapered steerer, 42mm offset |
| Втулки | (F) Formula alloy, 15x110mm thru-axle / (R) Formula alloy 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8 |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale TrailShroom |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | microSHIFT Advent X, 10-speed |
| Каретка | ProWheel BSA 73 |
| Картинки | 23785330,23785331,23785332,23785333,23785334 |
| Кассета | microSHIFT Advent X, 11-48, 10-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Habit HT |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Habit HT 2 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale HABIT HT 2 рама - M MAT A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB STX i30 TCS, 32h, tubeless ready |
| Подседельный штырь | TranzX dropper, internal routing, 31.6 |
| Покрышки | (F) WTB Vigilante 29x2.5" / Maxxis Minion DHF 29x2.5"; (R) WTB Vigilante 29x2.4" / Maxxis High Roller II 29x2.5" |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Habit HT, SmartForm C2 Alloy, tapered headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, BSA 73, 12mm thru axle, |
| Рост | 162-175 см |
| Рулевая колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Руль | Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15mm rise, 8° sweep, 4° rise |
| Ручки переключения | microSHIFT Advent X, 10-speed |
| Седло | Cannondale Ergo XC |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип горного велосипеда | трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | SRAM Level hydraulic disc 180/180mm CenterLine Rotors |
| Тормозные ручки | SRAM Level hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Хакки |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуны | Prowheel, 30T, 55mm chainline |
Велосипед 29" Cannondale HABIT HT 2 рама - M MAT A5
- Модель: SKE-15-55
- Наявність: Є в наявності
-
63800.00грн.
- Без ПДВ: 63800.00грн.






