Двопідвіс Cannondale Scalpel не тільки втілює собою найпередовіші технології та ідеї сучасного крос-кантрі, але й задає нові стандарти для цієї категорії!
Запатентована підвіска FlexPivot має технологію гнучких карбонових пер, що замінює собою лінк Хорста, перебуваючи ближче до задньої осі. Ніякі шарнірні з'єднання не зрівняються у вазі, жорсткості та довговічності з FlexPivot. Конструкція підвіски Proportional Response Suspension відрізняється у різних ростовок для досягнення однакової ефективності, зокрема й відрізняється довжина заднього трикутника.
Геометрія Scalpel ввібрала в себе всі сучасні тенденції: кут кермової складає 66,6 градусів, а кут підсідельної труби 75,5 градуса, це дозволяє байку бути по кроскантрійному різким, спритним і точним в керуванні, але і на складних трейлах він також «як вдома».
Ключові особливості:
Технологічна карбонова рама для сучасного технічного крос-кантрі та агресивного даун-кантрі
Повітряна вилка RockShox SID Select з ходом 120 мм
Задня підвіска з інноваційними гнучкими перами FlexPivot та ходом 120 мм оснащена амортизатором RockShox SIDLuxe Select+
У будь-який ростовці Scalpel є кріплення для двох фляг, що дозволяє взяти з собою більше води, або окремо воду та ізотонік
Універсальний гак перемикача Sram UDH
Потужні гідравлічні гальма Shimano Deore з гарною модуляцією
Трансмісія на 12 швидкостей Shimano XT/ Deore з величезним діапазоном передач 32х10-51Т
Продумане поєднання покришок для XC гонок: швидка й чіпка Maxxis Rekon Race WT спереду та дуже швидка Maxxis Aspen WT позаду
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
На передньому колесі встановлений датчик Garmin, що працює в парі з додатком Cannondale App
| SKU | C24403U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | RockShox SID Select, 120mm, DebonAir, 15x110mm thru-axle, tapered steerer, 44mm offset, TwistLoc remote dual lockout |
| Втулки | (F) Formula CL-811, 15x110mm thru-axle / (R) Shimano MT510B, 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | RockShox Smooth Silicone |
| Диаметр колеса | 29" |
| Дополнительные опции | Cannondale Wheel Sensor |
| Задний амортизатор | RockShox SIDLuxe Select+, 2-Pos mode adjust, adjustable rebound, 190x45, TwistLoc remote dual lockout |
| Задний переключатель | Shimano XT |
| Каретка | Shimano BSA 73mm |
| Картинки | 23732052,23732053,23732054,23732055,23732056,23732057,23732058 |
| Кассета | Shimano Deore M6100, 10-51, 12-speed |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Cannondale Scalpel |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale SCALPEL Carbon 3 рама - S TSK B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Stan's NoTubes Crest MK4, 28h, tubeless ready |
| Подседельный штырь | Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 125mm (S), 150mm (M-XL) |
| Покрышки | (F) Maxxis Rekon Race WT, 29x2.4", EXO Protection, tubeless ready / (R) Maxxis Aspen WT, 29x2.4", EXO Protection, tubeless ready |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | Scalpel, lightweight carbon construction, 120mm travel, Proportional Response Suspension and Geometry, FlexPivot Chainstay, full internal cable routi |
| Рост | 154-165 см |
| Рулевая колонка | Acros ICR |
| Руль | Cannondale 2 Flat, butted 2014 Alloy, 31.8mm, 3° rise, 8° sweep, 760mm |
| Ручки переключения | Shimano Deore M6100, 12-speed |
| Седло | Prologo Dimension NDR, STN rails |
| Спицы | DT Swiss Competition Race |
| Тип амортизации | двухподвес |
| Тип велосипеда | Горные,Двухподвесы |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano Deore M6100, 180/160mm RT54 rotors |
| Тормозные ручки | Shimano Deore M6100 |
| Цвет велосипеда | Бежевый |
| Цепь | Shimano SLX M7100, 12-speed |
| Шатуны | Shimano Deore M6120, 32T |
Велосипед 29" Cannondale SCALPEL Carbon 3 рама - S TSK B6
- Модель: SKE-42-84
- Наявність: Є в наявності
-
206800.00грн.
- Без ПДВ: 206800.00грн.








