Scalpel HT - один з найбільш агресивних, прогресивних та інноваційних крос-кантрійних хардтейлів, серед будь-коли створених. Надзвичайно легкий у підйомах і вибуховий у прискореннях, він задовольнить навіть найприскіпливіших гонщиків. Інженери Cannondale використали весь свій досвід від попередніх розробок кантрійних байків F-Si та Scalpel, а також трейлових моделей, щоб створити велосипед для сучасних XC перегонів, з більш складними, технічними і жорсткими трасами.
Конструкція рами Proportional Response Design відрізняється у різних ростовок для досягнення однакової ефективності, зокрема й відрізняється довжина заднього трикутника, для кращого центрування райдера між осями коліс. Scalpel HT однаково ефективний для гонщиків різного зросту.
Гнучкі зони - нижні пера мають зони запрограмованого згинання, що в поєднанні з низькими верхніми перами допомагає краще згладжувати вібрацію та удари від дорожнього полотна.
Геометрія Scalpel ввібрала в себе всі сучасні тенденції: кут кермової складає 67 градусів, а кут підсідельної труби 75 градуса, це дозволяє байку бути по кроскантрійному різким, спритним і точним в керуванні, але й зі складними трейлами він також здатен впоратися.
Ключові особливості:
Технологічна карбонова рама для сучасного технічного крос-кантрі зі складними трасами
Низький задній трикутник з гнучкими зонами
Конструкція Proportional Response Design з різною геометрією для різних ростовок
Універсальний гак перемикача Sram UDH
Повітряна вилка RockShox Recon Silver з ходом 110 мм
Потужні та інформативні 4-х поршневі гідравлічні гальма Shimano MT400
Трансмісія на 12 швидкостей Shimano Deore з величезним діапазоном передач 32х10-51Т
Продумане поєднання покришок для XC гонок: швидка й чіпка Maxxis Rekon Race WT спереду та дуже швидка Maxxis Aspen WT позаду
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
| SKU | C25035U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | RockShox Recon Silver RL, 110mm, DebonAir, 15x110mm thru-axle, tapered steerer, 44mm offset, remote lockout |
| Втулки | (F) Shimano TC500, 15x110mm / (R) Shimano TC500, 12x148mm, MicroSpline, centerlock |
| Вынос | Cannondale C2, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | SRAM Silicone |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Shimano Deore M6100 SGS |
| Картинки | 23808394,23808395,23808396,23808397,23808398,23808399 |
| Кассета | Shimano Deore M6100, 10-51, 12-speed |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Cannondale Scalpel HT |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale SCALPEL HT Carbon 3 рама - S RRD B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB ST i25 TCS, 32h, tubeless ready |
| Подседельный штырь | RaceFace Ride, internal routing, 27.2, 90mm |
| Покрышки | (F) Maxxis Rekon Race WT, 29x2.4", EXO Protection, tubeless ready / (R) Maxxis Aspen WT, 29x2.4", EXO Protection, tubeless ready |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | Scalpel HT Carbon, Proportional Response Design, PF30-83, tapered head tube, 55mm chainline, Speed Release 12mm thru axle w/UDH hanger |
| Рост | 154-165 см |
| Рулевая колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Руль | Cannondale 2 Flat, butted 2014 Alloy, 31.8mm, 3° rise, 8° sweep, 760mm |
| Ручки переключения | Shimano Deore M6100, 12-speed |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano MT400 4-piston hydraulic disc, 180/160mm RT54 rotors |
| Тормозные ручки | Shimano MT400 hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Черно-красный |
| Цепь | Shimano Deore M6100, 12-Speed |
Велосипед 29" Cannondale SCALPEL HT Carbon 3 рама - S RRD B6
- Модель: SKE-46-16
- Наявність: Є в наявності
-
104280.00грн.
- Без ПДВ: 104280.00грн.







