Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail - це відмінний вибір для любителів активних велопрогулянок по пересіченій місцевості, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого й міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору.
Ключові особливості:
Алюмінієва рама з сучасною геометрією
Амортизаційна вилка SR Suntour з ходом 100 мм
Новітня трансмісія Shimano CUES U4000 на 9 швидкостей
Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм
Втулки Formula стандарту Boost
Накатисті покришки WTB Ranger шириною 2.25"
| SKU | C26065U |
| Аккумулятор | Акумулятор |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вес | Вага |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Вилка |
| Втулки | Втулки |
| Вынос | Винос |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Гріпси |
| Двигатель | Двигун |
| Диаметр колеса | 29" |
| Дисплей | Дисплей |
| Дополнительные опции | Додаткові опції |
| Задний амортизатор | Задній амортизатор |
| Задний переключатель | Задній перемикач |
| Зарядное устройство | Зарядний пристрій |
| Каретка | Каретка |
| Картинки | 23732404,23732405,23732406,23732407,23732408,23732409 |
| Кассета | Касета |
| Колеса | Колеса |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Trail 2 Unisex |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 2 рама - XL IBL B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Ободи |
| Педали | Педалі |
| Передний переключатель | Передній перемикач |
| Подседельный штырь | Підсідельний штир |
| Покрышки | Покришки |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | Рама |
| Рост | 182-190 см |
| Рулевая колонка | Кермова колонка |
| Руль | Кермо |
| Ручки переключения | Ручки перемикання |
| Седло | Сідло |
| Спицы | Спиці |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри,трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Гальма |
| Тормозные ручки | Гальмівні ручки |
| Цвет велосипеда | Голубой |
| Цепь | Ланцюг |
| Шатуны | Шатуни |
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 2 рама - XL IBL B6
- Модель: SKE-99-62
- Наявність: Є в наявності
-
35200.00грн.
- Без ПДВ: 35200.00грн.







