Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail - це відмінний вибір для любителів активних велопрогулянок по пересіченій місцевості, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого й міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору.
Ключові особливості:
Алюмінієва рама з сучасною геометрією
Амортизаційна вилка SR Suntour з ходом 100 мм
Надійна трансмісія microSHIFT Acolyte на 8 швидкостей
Дискові гальма Tektro M280 з роторами 160 мм
Накатисті покришки WTB Ranger шириною 2.25"
| SKU | C2601GU |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM , coil, 100mm travel, 46mm offset (29"), 80mm travel, 42mm offset (27.5") |
| Втулки | (F) Formula DC-51, 15x100mm / (R) Formula DC-1422, 12x142mm |
| Вынос | 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Cannondale Push On |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | microSHIFT Acolyte, 8-speed |
| Каретка | ProWheel, square taper |
| Кассета | microSHIFT, 12-42, 8-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 3 рама - XL MRK B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB SX19, 32h |
| Педали | Plastic ATB pedals |
| Подседельный штырь | 6061 Alloy, 31.6x400mm |
| Покрышки | WTB Ranger, 27.5x2.25" (XS, S) / 29x2.25" (M, L, XL) |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, 142x12mm, SAVE, 1-1/8" headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, KickFlip hidden 18 |
| Рост | 182-190 см |
| Рулевая колонка | Semi-Integrated, 1-1/8" |
| Руль | 6061 Alloy Riser, 31.8mm, 25mm rise, 700mm |
| Ручки переключения | microSHIFT Acolyte, trigger-style, 8-speed |
| Седло | Cannondale Trail |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри,трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Tektro M280 mechanical disc, 160/160mm rotors |
| Тормозные ручки | Tektro RS360A mechanical disc |
| Цвет велосипеда | Бежевый |
| Цепь | KMC X8, 8-speed |
| Шатуны | Prowheel, Charm 30T |
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 3 рама - XL MRK B6
- Модель: SKE-81-32
- Наявність: Є в наявності
-
30360.00грн.
- Без ПДВ: 30360.00грн.

