Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail ідеально підходять для їзди по пересіченій місцевості, як для новачка, так і для більш досвідченого велосипедиста.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого й міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору.
Встановлена на велосипеді амортизаційна вилка SR Suntour XCM має хід 100 мм і збільшений до 30 мм діаметр ніг вилки, що підвищує жорсткість конструкції. Широкі покришки WTB Ranger 2,25 '' забезпечують відмінне зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. За перемикання передач відповідає новітня трансмісія, що полюбилася багатьом, 1х10 microSHIFT Advent Х, з величезним діапазоном зірок на касеті 11-48т, що дозволяє промчати з вітерцем по горбистому бездоріжжю.
Cannondale Trail 5 - відмінний вибір для активних велолюбителів, яким до душі динамічна їзда по пересіченій місцевості.
| SKU | C26501M |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM, ход 100 мм, 46мм оффсет |
| Втулки | (Перед) Shimano HBTX 505 (зад) Shimano FHTX 505 |
| Вынос | Cannondale, 6061 алюминий, 31.8мм, 7° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Грипсы | Cannondale Dual-Density |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | microSHIFT Advent X, 10ск |
| Задний тормоз | Shimano MT200 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Картинки | 23802707 |
| Кассета | microSHIFT Advent X, 11-48т, 10ск |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Trail 5 Male |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 5 рама - M GRA A3 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB SX19, 32сп |
| Педали | Cannondale Platform |
| Передний тормоз | Shimano MT200 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Подседельный штырь | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.6 x 350мм |
| Покрышки | WTB Ranger Comp, 29 x 2.25”, DNA Compound |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Алюминий SmartForm C3 Alloy, SAVE, рулевая 1-1/8”, post mount disc, внутренняя проводка, совместима с дроппером, BSA-73 |
| Рост | 162-172 см |
| Рулевая колонка | Полуинтегрированная 1-1/8” |
| Руль | Cannondale Riser, 6061 алюминий, 31.8мм, подъём 25мм, 720мм |
| Ручки переключения | microSHIFT Advent X, 10ск |
| Ручки тормоза | Shimano MT200 дисковый гидравлический |
| Седло | Cannondale Stage 3 |
| Спицы | Нержавеющая сталь, 14g |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри,трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | KMC Х10, 10ск |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | Prowheel, Charm 30T |
| Электрический привод | нет |
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 5 рама - M GRA A3
- Модель: SKD-40-41
- Наявність: Є в наявності
-
35156.00грн.
- Без ПДВ: 35156.00грн.


