Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail ідеально підходять для їзди по пересіченій місцевості, як для новачка, так і для більш досвідченого велосипедиста. А їх модифікація Feminine, призначена для дівчат, створювалась з урахуванням фізіологічних та анатомічних особливостей будови жіночого тіла.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого і міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами й гострішим кутом рульового стакану, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору.
Амортизаційна вилка SR Suntour XCT з ходом 100 мм і широкі покришки WTB Ranger 2,25 '' забезпечують відмінне зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. На велосипеді встановлена трансмісія початкового рівня Shimano Tourney 2х8 з індикаторами поточної включеної передачі на ручках перемикання.
Cannondale Trail 7 Feminine - відмінний вибір для активних дівчат, що віддають перевагу велопрогулянкам подалі від міського асфальту і бетону, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом.
| SKU | C26501F29 |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCT DS, ход 100 мм, пружинная, 46мм оффсет |
| Втулки | (Перед) Shimano HBTX 505 (зад) Shimano FHTX 505 |
| Вынос | Cannondale, 6061 алюминий, 31.8мм, 8° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипсы | Cannondale Dual-Density |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Shimano Tourney / microSHIFT M36L 8 скоростей |
| Задний тормоз | Shimano MT200 / Tektro M275 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Картинки | 23825857 |
| Кассета | Sunrace, 11-34, 8ск |
| Ключевые слова | мтб, горный, горняк, для бездорожья, для наших дорог, кантринщик, с вилкой, ровер |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Trail 7 Fem |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 Feminine рама - L IRD A4 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB SX19, 32сп |
| Педали | Cannondale Platform |
| Передний переключатель | Shimano Altus/microSHIFT Dual Pull Compact, 2 скорости, хомут 34.9мм |
| Передний тормоз | Shimano MT200 / Tektro M275 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Подседельный штырь | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.6 x 400мм |
| Покрышки | WTB Ranger Comp 29 x 2.25” |
| Пол | Женский |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | Алюминий SmartForm C3 Alloy, SAVE, рулевая 1-1/8”, post mount disc, внутренняя проводка, совместима с дроппером, BSA-73 |
| Рост | 170-182 см |
| Рулевая колонка | Полуинтегрированная 1-1/8” |
| Руль | Cannondale Riser, 6061 алюминий, 31.8мм, подъём 25мм, 700мм |
| Ручки переключения | Shimano / microSHIFT 2х8 |
| Ручки тормоза | Shimano MT200 / Tektro M275 гидравлические |
| Седло | Cannondale Stage 2 Women’s |
| Спицы | Нержавеющая сталь, 14g |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри,трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Цвет велосипеда | Белый |
| Цепь | KMC Z8.1, 8ск |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | Prowheel, 36/22 |
| Электрический привод | нет |
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 Feminine рама - L IRD A4
- Модель: SKD-10-29
- Наявність: Є в наявності
-
29436.00грн.
- Без ПДВ: 29436.00грн.


