Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail ідеально підходять для їзди по пересіченій місцевості, як для новачка, так і для більш досвідченого велосипедиста.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого й міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору.
Вилка SR Suntour XCT DS має хід 100 мм, а також обладнана регулюванням жорсткості пружини. Широкі покришки Schwalbe Rocket Rick 2,25 '' забезпечують відмінне зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Tektro M275 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. За перемикання передач відповідає трансмісія microSHIFT 2х9 з великим діапазоном передач, що дозволяє промчати з вітерцем по горбистому бездоріжжю.
Cannondale Trail - відмінний вибір для активних велолюбителів, яким до душі динамічна їзда по пересіченій місцевості.
| SKU | TRAIL7EU23 |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCT DS, 100mm, coil, 42mm offset (27.5”) 46mm offset (29”) |
| Втулки | (F) Shimano HB-TX505, QR / (R) Shimano FH-TX505, QR |
| Вынос | 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипсы | Cannondale Dual-Density |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | microSHIFT M46L |
| Каретка | Sealed cartridge bearing, square taper |
| Картинки | 23825092,23825093,23825094,23825095,23825096 |
| Кассета | Sunrace, 11-34, 9-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Trail 7 Male |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 рама - XL RRD (європейська комплектація) A4 |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB SX19, 32h |
| Педали | Cannondale Platform |
| Передний переключатель | microSHIFT Dual Pull Compact, Band Clamp |
| Подседельный штырь | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.6x350mm (XS - SM), 400mm (MD-XL) |
| Покрышки | Schwalbe Rocket Rick, 29x2.25” (27.5x2.25” - XS, SM), K-Guard |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, SAVE, 1-1/8” headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, BSA-73 |
| Рост | 180-190 см |
| Рулевая колонка | Semi-Integrated, 1-1/8” |
| Руль | 6061 Alloy Riser, 31.8mm, 25mm rise, 700mm |
| Ручки переключения | microSHIFT, 2х9-speed |
| Седло | Cannondale Stage 3 |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри,трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro M275 hydraulic disc, 160/160mm rotors |
| Тормозные ручки | Tektro hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Красный |
| Цепь | KMC Z9, 9-speed |
| Шатуны | Prowheel, 36/22 |
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 рама - XL RRD (европейская комплектация) A4
- Модель: SKD-31-83
- Наявність: Є в наявності
-
29920.00грн.
- Без ПДВ: 29920.00грн.






