Cannondale Trail SL - це довгоочікуване повернення флагманського алюмінієвого хардтейла в лінійці виробника. Маючи загальну геометрію з Cannondale Trail, модель з індексом SL побудована на оновленій легшій та технологічнішій рамі.
При виготовленні рами використовується міцний алюмінієвий сплав SmartForm C2 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Подвійне зварювання і полірування швів допомагають виявити та усунути дефекти при зварюванні труб. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, а короткі й низькі пера надають прискоренню вибуховий характер. Додаткову стійкість до торсійних навантажень забезпечують наскрізна вісь на 12 мм, розрахована під втулку збільшеного стандарту Boost, і конусний рульовий стакан.
Повітряно-масляна вилка SR Suntour XCR-RL з ходом 100 мм і широкі покришки Schwalbe Rocket Rick 2,25 '' забезпечують відмінне зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія просунутого рівня Shimano Deore 2х11. Колеса у цій моделі зібрані на накатистих втулках Shimano й ободах WTB, які підтримують безкамерне використання.
Cannondale Trail SL 4 підходить під будь-який стиль їзди по бездоріжжю. На ньому можна неквапливо прогулюватися уздовж озер та парків, милуючись красою, а через пару хвилин нестися на великій швидкості по лісових стежках.
| SKU | C26451M10 |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCR-RL, ход 100 мм, выносной локаут, воздушная, 46мм оффсет |
| Втулки | (перед) Shimano MT200, QR (зад) Shimano MT400 12x148 |
| Вынос | Cannondale, 6061 алюминий, 31.8мм, 7° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипсы | Cannondale Dual-Density |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Shimano Deore M5100, 11ск |
| Задний тормоз | Shimano MT200 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Картинки | 23829085 |
| Кассета | Shimano Deore M5100, 11-42, 11ск |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Trail SL 4 Male |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL SL 4 рама - S GRY A4 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB STX i23 TCS, 32сп, готовы к бескамерному использованию |
| Педали | Cannondale Platform |
| Передний тормоз | Shimano MT200 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Подседельный штырь | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.6 x 350мм |
| Покрышки | Schwalbe Rocket Rick, 29 x 2.25”, K-Guard |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Популярные фильтры | Акция |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | Алюминий SmartForm C2 Alloy, SAVE, конусная рулевая, post mount disc, внутренняя проводка, совместима с дроппером, BSA-73, ось 12мм, Boost 148 |
| Рост | 154-162 см |
| Рулевая колонка | Интегрированная, конусная, промподшипник |
| Руль | FSA Riser, алюминий, 31.8мм, подъём 15мм, 760мм |
| Ручки переключения | Shimano Deore M5100 |
| Ручки тормоза | Shimano MT200 гидравлические |
| Седло | Cannondale Trail |
| Спицы | Нержавеющая сталь, 14g |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри,трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Цвет велосипеда | Серый |
| Цепь | KMC Х11 |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | Shimano M5100, 36/26 |
| Электрический привод | нет |
Велосипед 29" Cannondale TRAIL SL 4 рама - S GRY A4
- Модель: SKD-99-19
- Наявність: Є в наявності
-
49280.00грн.
- Без ПДВ: 49280.00грн.


