Хардтейл Avalanche завжди готовий до тренувань на крос-кантрійних трасах, веселих покатеньок по не сильно складним трейлам та до швидкого переміщення по бездоріжжю та парками. Його можна назвати швидким кантрійником на кожен день як для досвідчених велолюбителів, так і для новачків, що тільки обирають собі перший гірський байк.
Avalanche отримав оновлену технологію «третього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, що спрямований не лише на жорсткість, а ще й на комфорт. Відсутність зварювання в районі підсідельної труби і верхніх пер, зробила пера більш пружними, що дозволяє їм виконувати функцію мікроамортизації, при цьому спеціальна форма труб дозволяє перам згинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда по нерівній дорозі та пересіченій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування та динамічність прискорень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не схильна до корозії
Ковані дропаути під бустову втулку 141 мм для більшої жорсткості та міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Підтримує встановлення дроппера, що дозволяє виїжджати на більш агресивні траси
Внутрішня проводка робить вигляд рами охайнішою та полегшує догляд за велосипедом
Амортизаційна вилка SR Suntour XCT30 з ходом 100 мм та з блокуванням
Дискові гідравлічні гальма Shimano MT200 з роторами 160 мм на обох колесах
Трансмісія на 9 швидкостей Shimano CUES з розрахунком 32х11х46Т
Покришки для бездоріжжя WTB Ranger Comp шириною 2.25 дюймів
| SKU | G27304M |
| Бренд | GT |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCT30, 100mm, Hydraulic Lockout and Preload adjust, Coil |
| Втулки | Alloy Disc, QRx100 / Alloy Disc, QRx141 |
| Вынос | GT All Terra, 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | GT Statement |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Shimano CUES 9s |
| Каретка | квадрат |
| Кассета | Shimano CS-LG400 11-46 |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | GT Avalanche |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Avalanche |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" GT Avalanche Sport рама - XL RED |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB SX19, 32h |
| Подседельный штырь | GT All-Terra Micro Adjust Alloy Seat Post, 31.6mm |
| Покрышки | WTB Ranger Comp, 2.25” |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | GT 6061 T6 Aluminum Frame, Triple Triangle w/ Floating Seat Stays, Internal Cable Routing, Dropper Post Routing, Boost 141 Forged Drop-outs w/ Disc Br |
| Рост | 185-196 см |
| Рулевая колонка | Semi-integrated, Sealed Cartridge, Tapered |
| Руль | GT All Terra Alloy Riser, 25mm Rise, 8° Sweep, 6° Rise, 720mm Width |
| Ручки переключения | Shimano CUES 9s |
| Седло | GT MTB |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano MT200 Hydro Disc, 160/160mm Rotors |
| Цвет велосипеда | Красный |
| Цепь | Shimano CN-LG500 |
| Шатуны | Prowheel Charm 32Т |
Велосипед 29" GT Avalanche Sport рама - XL RED
- Модель: SKE-40-38
- Наявність: Є в наявності
-
27280.00грн.
- Без ПДВ: 27280.00грн.

