Zaskar пройшов довге життя від універсального олл-маунтін хардтейла 1990-х і до швидкого кантрійника 2010-х, для того щоб переродитися у трейловий байк для фанової їзди лісовими стежками!
Велосипед отримав оновлену технологію «третього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, що спрямований не лише на жорсткість, а ще й на комфорт. Відсутність зварювання в районі підсідельної труби і верхніх пер, зробила пера більш пружними, що дозволяє їм виконувати функцію мікроамортизації, при цьому спеціальна форма труб дозволяє перам згинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда по нерівній дорозі та пересіченій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування та динамічність прискорень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не схильна до корозії
Ковані дропаути під втулки стандарту Boost з наскрізними осями для більшої та міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Вилка SR Suntour XCR має хід 130 мм, товсті ноги 34 мм та дропаути під втулки стандарту Boost з наскрізними осями
Гарно зарекомендувавша себе трансмісія MicroSHIFT Advent-X на 10 швидкостей з великою касетою 11-48Т та шатунами з зіркою 30Т дозволить як розігнатись по прямій, так і заїхати в затяжний апхіл
Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 180 мм мають гарну модуляцію та достатнє гальмівне зусилля, щоб прогнозовано та контрольовано зупиняти байк
Широкі покришки Maxxis Rekon 2.4" мають гарний зачеп як на утрамбованому, так і на рихлому ґрунті
| SKU | G26303M |
| Бренд | GT |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCR34, 130mm, Coil, 15x110mm |
| Втулки | Formula, 15x110mm / Formula, 12x148mm |
| Вынос | GT Alloy, 45mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | GT MTB |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | MicroSHIFT Advent-X |
| Картинки | 23825360,23825361 |
| Кассета | MicroSHIFT, 11-48, 10-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | GT Zaskar |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Zaskar |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" GT Zaskar LT Comp рама - S PUR |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB STX i25, 32h |
| Подседельный штырь | TranzX Dropper, Internal Routing, 31.6mm |
| Покрышки | Maxxis Rekon, 29 x 2.4”, Wire 60TPI Exo |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | Zaskar LT 29” Frame, BSA 73mm, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, SRAM UDH |
| Рост | 152-168 см |
| Рулевая колонка | FSA No.42E, Integrated |
| Руль | GT Alloy Riser Bar, 20mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Ручки переключения | microSHIFT Advent X, 10-speed |
| Седло | GT MTB |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Тип горного велосипеда | трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro M275 Hydro Disc, 180/180mm Rotors |
| Цвет велосипеда | Фиолетовый |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуны | Prowheel Charm, 30T |
Велосипед 29" GT Zaskar LT Comp рама - S PUR
- Модель: SKE-20-79
- Наявність: Є в наявності
-
40480.00грн.
- Без ПДВ: 40480.00грн.



