Zaskar пройшов довге життя від універсального олл-маунтін хардтейла 1990-х і до швидкого кантрійника 2010-х, для того щоб переродитися у трейловий байк для фанової їзди лісовими стежками!
Велосипед отримав оновлену технологію «третього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, що спрямований не лише на жорсткість, а ще й на комфорт. Відсутність зварювання в районі підсідельної труби і верхніх пер, зробила пера більш пружними, що дозволяє їм виконувати функцію мікроамортизації, при цьому спеціальна форма труб дозволяє перам згинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда по нерівній дорозі та пересіченій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування та динамічність прискорень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не схильна до корозії
Ковані дропаути під втулки стандарту Boost з наскрізними осями для більшої та міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Вилка RockShox 35 Silver R має хід 130 мм, товсті ноги 35 мм , м’яку пружину та дропаути під втулки стандарту Boost з наскрізними осями
Новітня трансмісія Shimano CUES на 11 швидкостей з великою касетою 11-50Т та шатунами з зіркою 32Т дозволить як розігнатись по прямій, так і заїхати в затяжний апхіл
Гідравлічні гальма Shimano MT400 з роторами 180 мм мають гарну модуляцію та потужне гальмівне зусилля, щоб впевнено зупинити байк на бездоріжжі
Міцні алюмінієві безкамерні ободи WTB ST i30 TCS 2.0 взуті в широкі покришки Maxxis Rekon 2.4", що мають гарний зачеп як на утрамбованому, так і на рихлому ґрунті.
| SKU | G26203M |
| Бренд | GT |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | RockShox 35 Silver R, 130mm, 15x110mm, Tapered Steerer, 44mm OffSet |
| Втулки | Formula, 15x110mm / Formula, 12x148mm |
| Вынос | GT Alloy, 45mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | GT MTB |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Shimano CUES U6000 |
| Картинки | 23807785,23807786 |
| Кассета | Shimano CUES LG400, 11-50, 11-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | GT Zaskar |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Zaskar |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" GT Zaskar LT Elite рама - M BLK |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB ST i30 TCS 2.0, 32h, Tubeless Ready |
| Подседельный штырь | TranzX Dropper, Internal Routing, 31.6mm |
| Покрышки | Maxxis Rekon, 29 x 2.4”, Wire 60TPI Exo |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Zaskar LT 29” Frame, BSA 73mm, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, SRAM UDH |
| Рост | 165-180 см |
| Рулевая колонка | FSA No.42E, Integrated |
| Руль | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Ручки переключения | Shimano CUES U6000, 11-Speed |
| Седло | WTB Silverado Sport |
| Супер кешбэк | нет |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Тип горного велосипеда | трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano MT400 Hydro Disc, 180/180mm Rotors |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | Shimano LG500, 11-speed |
| Шатуны | Prowheel MPX, 32T |
Велосипед 29" GT Zaskar LT Elite рама - M BLK
- Модель: SKE-09-04
- Наявність: Є в наявності
-
61160.00грн.
- Без ПДВ: 61160.00грн.



