Велосипед з алюмінієвою рамою та комплектуючими початкового рівня. Підійде як новачкам, у якості першого велосипеду, так і тим хто шукає простий в обслуговуванні велосипед на кожен день та неквапливих виїздів за місто на вихідних.
Особливості:
Алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з блокуванням
Трансмісія на 7 швидкостей
Гідравлічні дискові гальма
Покришки з універсальним протектором
| SKU | Krook2925 |
| Бренд | Krook |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Амортизаційна з блокуванням |
| Втулки | Трещітка, під дискові гальма, 32 спиці, |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Shimano Tourney TZ 500 |
| Каретка | промпідшипники |
| Картинки | 23816022,23816023 |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Krook |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Krook 29 чорний A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Подседельный штырь | Алюмінієва, 28.6mm, довжина 300mm |
| Покрышки | Wanda 29х2.125" |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M-L |
| Рама | Гідроформована алюмінієва рама з внутрішньою проводкою тросів |
| Рост | 170-185 см |
| Руль | Райзер ⌀31.8mm, ширина 620mm |
| Ручки переключения | Shimano EF 50 7sp |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | прогулочный |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Гідравлічні дискові |
| Цвет велосипеда | Черный |
Велосипед 29" Krook 29 черный A5
- Модель: SKE-01-45
- Наявність: Є в наявності
-
11440.00грн.
- Без ПДВ: 11440.00грн.



