Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail створене для поціновувачів MTB, що полюбляють динамічно їздити лісовими стежками, відчуваючи максимум зв’язку з трейлом та вишукуючи найкращу траекторію. Відмінний вибір для прогресуючих райдерів, які шукають універсальний байк здатний швидко їхати по будь-якому типу покриття, а також для тих, хто тільки замислюється про покупку свого першого велосипеда, і хоче отримати байк з доступними, але якісними комплектуючими.
Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду хорошу стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечніше освоїти навички їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі. Опущені верхні пера дозволили зменшити висоту підсідельної труби, що робить підсідельний штир більш податливим, забезпечуючи більш комфортну їзду. Збільшена колісна база та гострий кут рульового стакана додають стабільності при їзді на високій швидкості та на спусках, а короткий винос і широке кермо роблять керування більш різким, і в той же час доволі передбачуваним.
Ключові особливості:
Рама з алюмінієвого сплаву Series 2 6061, виготовлена з застосуванням технології гідроформування та батування труб
Амортизаційна вилка SR Suntour XCM з гідравлічним локаутом та збільшеним ходом вилки 120 мм
На рамі є кріплення для установки багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів
Передній трикутник має внутрішню проводку, а також підтримується встановлення дропера
В залежності від розміру рами, велосипед може мати колеса 29 чи 27,5 дюйма
Широкі універсальні покришки WTB Trail Boss Comp 2.25", з в міру агресивним протектором, мають відмінне зчеплення як на ґрунті, так і на асфальті
Гідравлічні дискові гальма Tektro дають хороший контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним
За перемикання передач відповідає трансмісія Shimano CUES 1х10, з великим діапазоном зірок на касеті 11-48Т, та передньою зіркою 32Т
| SKU | 73752800 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR/Suntour XCM HLO-DS, 120mm Travel, Hydraulic Lockout, 46mm Offset |
| Втулки | Forged Alloy, Disc, 32H |
| Вынос | Marin Alloy, 31.8mm Clamp, 45mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Marin MTB, Closed End |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Shimano CUES U6000GS, w/Clutch |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23808839 |
| Кассета | Shimano CUES CSLG300, 10-Speed, 11-48T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin BOBCAT TRAIL |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Bobcat 4 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Marin BOBCAT TRAIL 4 рама - L BLUE A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, 25mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific |
| Педали | Nylon Platform |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 30.9 |
| Покрышки | WTB Trail Boss Comp, 2.25, Wire Bead |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | Series 2 6061 Aluminum, 27.5" or 29” Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, IS Chainstay Disc Mount, Internal Housing & Dropper |
| Рост | 175-183 см |
| Рулевая колонка | FSA No.10-P |
| Руль | Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width |
| Ручки переключения | Shimano CUES 10-Speed |
| Седло | Marin MTB |
| Спицы | 14g Black Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри,трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro M280 Hydraulic Disc, 180/160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Tektro M280 Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Голубой |
| Цепь | KMC LG |
| Шатуны | Alloy Crank, Steel Narrow-Wide Chainring, 32T |
Велосипед 29" Marin BOBCAT TRAIL 4 рама - L BLUE A5
- Модель: SKE-42-82
- Наявність: Є в наявності
-
34320.00грн.
- Без ПДВ: 34320.00грн.


