Bolinas Ridge - відмінний вибір для райдерів, які шукають універсальний байк, а також для тих, хто замислюється про покупку свого першого гірського велосипеда. Завдяки правильно підібраним компонентам цей байк відмінно підходить як для заміських велопрогулянок по бездоріжжю, так і для міської їзди, по дорогах з будь-яким типом покриття. А мінливий, в залежності від розміру рами, діаметр коліс, дозволить максимально точно вибрати велосипед під свій зріст.
Ключові особливості:
Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 1 6061
Амортизаційна вилка SR Suntour XCM DS з налаштуванням переднавантаження та ходом вилки 100 мм
На рамі є кріплення для установки багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів
Широкі універсальні покришки 2,25" взуті на колеса, які зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів і алюмінієвих втулок
Гідравлічні дискові гальма Tektro M280працюють в будь-яку погоду та впевнено зупиняють байк саме там, де потрібно
Трансмісія Shimano Essa/Altus 1x8 дозволяє підібрати необхідну передачу, як для швидкісних прямих ділянок, так і для горбистої місцевості
| SKU | 740621003 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM DS, 100mm Travel, Preload Adjustment, 46mm Offset |
| Втулки | Forged Alloy, Disc, 32H |
| Вынос | Marin Alloy, 31.8mm, 45mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Marin MTB, Closed End |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Shimano Essa, 8-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23796732 |
| Кассета | Shimano 8-Speed, 11-45T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin BOLINAS RIDGE |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Marin BOLINAS RIDGE 2 рама - M Tan Turquoise B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin, Double Wall Alloy |
| Педали | Nylon Platform |
| Передний переключатель | n/a |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покрышки | MTB, 27.5/29x2.25" |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Series 1 6061 Aluminum, 27.5”/29" Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, Chainstay Mounted Disc Brakes |
| Рост | 165-175 см |
| Рулевая колонка | FSA No.10-P |
| Руль | Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width |
| Ручки переключения | Shimano Altus 1x8-Speed |
| Седло | Marin MTB |
| Спицы | Black Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | прогулочный |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro M280 Hydraulic Disc, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Tektro Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Бежевый |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуны | Alloy Crank, Steel Narrow/Wide Chainring, 32 |
Велосипед 29" Marin BOLINAS RIDGE 2 рама - M Tan Turquoise B6
- Модель: SKE-62-23
- Наявність: Є в наявності
-
26796.00грн.
- Без ПДВ: 26796.00грн.


