Indie – це симбіоз кращих напрацювань брендом Pride Bikes в ніші простих та надійних велосипедів «для народу». Геометрію взяли від дуже комфортного Rocksteady, гібрида круїзера та гірського байка, з комфортною посадкою від першого і прохідністю з маневреністю від другого. А от при виборі комплектуючих та конструкції рами відштовхувались від крос-кантрійників Rebel, оснастивши велосипед алюмінієвою рамою з внутрішньою проводкою, напівінтегрованою кермовою, 29-ми колесами та трансмісією 1х.
Ключові особливості:
Рама виготовлена з сплаву алюмінію 6061Т. Цей матеріал вже давно став лідером у велобудівництві через свою міцність, жорсткість та легкість
Вилка зроблена із сталі Hi-Ten. Цей сплав досить міцний та ремонтопридатний, а також він відмінно гасить вібрацію від дорожнього полотна
Практично пряма посадка дозволяє довго їздити на велосипеді та не втомлюватись
Сильно опущена верхня труба полегшує перекидання ноги через раму
Можна встановити повнорозмірні крила, а також задній і передній багажники
Внутрішня проводка робить велосипед більш охайним та спрощує догляд за рамою
Діаметр коліс 29" робить велосипед стабільним на високих швидкостях та полегшує підтримання набраної швидкості
Покришки Kenda 2.1” мають універсальний протектор, що дозволяє їздити по різним типам поверхонь
Трансмісія 1х9 з касетою 11-42Т та передньою зіркою на 36Т дозволяють їздити по будь-якому рельєфу, не перейматись перекосом ланцюга
Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду і не вимагають спеціального інструменту для обслуговування
| SKU | Indie9124 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Pride, cталь, ригід, 29" |
| Втулки | SHUNFENG, QR, 32 сп., картр.вальниці, алюміній |
| Вынос | Алюміній, M=75, L= 90, XL = 105мм |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Microshift Advent 9 |
| Картинки | 23824727,23824728 |
| Кассета | Microshift CS-H093 Advent 9, 11-42T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Indie |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Indie |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Pride Indie 9.1 рама - L сірий A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | AlexRims, алюміній, подвійні, вісь, безкамерне використання |
| Подседельный штырь | Алюміній, 27,2x350мм (XL=400мм) |
| Покрышки | Kenda K1162, 29x2.1’’ |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 2.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | Pride алюміній, 29'' |
| Рост | 175-185 см |
| Руль | Алюміній, 31,8х720мм |
| Ручки переключения | Microshift Advent 9 |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Radius CX-7, дискові механічні |
| Цвет велосипеда | Серый |
| Шатуны | Prowheel , 170mm, 36T шатуни алю, зірка сталь |
Велосипед 29" Pride Indie 9.1 рама - L серый A5
- Модель: SKD-37-29
- Наявність: Є в наявності
-
23540.00грн.
- Без ПДВ: 23540.00грн.



