Marvel відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміськими стежками, а також для їзди крос-кантрійними трасами помірної складності. До того ж це чудовий варіант першого гірського велосипеда, адже він оснащений якісними та простими в обслуговуванні комплектуючими. Велосипед отримав повністю нову раму. Оновлена геометрія з нижчим та довшим переднім трикутником спроєктована для більш динамічної їзди бездоріжжям. Коротші пера та більший кут підсідельної труби роблять байк більш різким та «крутильним», а менший кут кермової труби дозволяє йому бути стабільнішим на спусках та високих швидкостях. Рама отримала жорсткий конусний кермовий стакан, що дає можливість у майбутньому встановити вилку вищого рівня. На задньому трикутнику гальмо стандарту Post Mount «переїхало» з верхнього пера на нижнє, а також була вдосконалена внутрішня проводка гідроліній та тросів: це не тільки робить вигляд велосипеда більш естетичним, а й зменшує шанси пошкодити байк, чіпляючись за кущі чи гілки.
Ключові особливості:
Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії
Гідроформовані труби зі складним профілем забезпечують високу торсійну жорсткість
На нижній та підсідельній трубах є кріплення для фляготримача та насоса, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника
Можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила
Амортизаційна вилка GTMRK 330 з ходом 100 мм поглинає удари, роблячи їзду більш безпечною та комфортною
Вилка обладнана локаутом, який дозволяє зробити її жорсткою під час їзди в гору або по рівному асфальту
За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200
Колеса зібрані з двостінних ободів, що поліпшує їх міцність та витривалість, та втулок з накатистими промпідшипниками
Покришки з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок
Новітня трансмісія Shimano ESSA на 8 швидкостей дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина
| SKU | MARVEL729226 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | GTMRK 330-ML-S-29” хід 100мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32сп., промпідшипник, ексцентрик |
| Вынос | M=60мм., L=75мм., XL=90мм., алюміній |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | SHIMANO U4000, ESSA, 8 шв. |
| Картинки | 23824385,23824386 |
| Кассета | Shimano CS‑HG400‑8 CUES 11‑45 8ск. |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Marvel |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Pride MARVEL 9.2 рама - L сірий B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюміній, подвійні, 19мм |
| Покрышки | WANDA 29x2,1'', універсальні |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | PRIDE алюміній , 29’’, гідроформінг, внутрішня проводка |
| Рост | 175-185 см |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Тип горного велосипеда | прогулочный |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Цвет велосипеда | Темно-серый |
| Шатуны | PROWHEEL, M=170, L/XL=175 алюміній, під квадрат |
Велосипед 29" Pride MARVEL 9.2 рама - L серый B6
- Модель: SKE-74-92
- Наявність: Є в наявності
-
20900.00грн.
- Без ПДВ: 20900.00грн.



