Marvel 9.2 - це любительська модель гірської лінійки Fun. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміськими стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 29" мають кращій накат, ніж 27,5", а також вони більш прохідні на бездоріжжі, оскільки легше перекочуються через каміння та ямки. До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній та підсідельній трубах є кріплення для фляготримача та насоса, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду і не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що поліпшує їх міцність та витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки оснащені промпідшипниками. Покришки з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія початкового рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина.
Pride Marvel 9.2 стане відмінним вибором для активних велосипедистів, які віддають перевагу їзді по бездоріжжю.
| SKU | MARVEL92restock |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCE-28, ход 100мм |
| Втулки | Pride, алюминий, 32сп., промподшипник, задняя 141мм |
| Вынос | PRIDE, M = 60мм, L= 75мм, XL=90 алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Shimano RD-M310 Altus |
| Картинки | 23817555,23817556 |
| Кассета | Shimano 12-32T, 8 ск. |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Marvel |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Marvel 9.2 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Pride MARVEL 9.2 рама - M restock черный A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, пистонированные, 19мм |
| Передний переключатель | Shimano FD-TX800 TourneyTX |
| Подседельный штырь | 31,6x350, алюминий |
| Покрышки | Chaoyang 27,5x2,1’', универсальные |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | PRIDE алюминий , 29’’, гидроформинг |
| Рост | 165-175 см |
| Руль | PRIDE 31,8х700мм, подъём 25мм, алюминий |
| Ручки переключения | Shimano SL-M315, 3x8 ск. |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | прогулочный |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Radius CX-7, дисковые механические |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Шатуны | Prowheel , 22/30/40T, 175мм, алюминий |
Велосипед 29" Pride MARVEL 9.2 рама - M restock черный A5
- Модель: SKE-14-43
- Наявність: Є в наявності
-
20900.00грн.
- Без ПДВ: 20900.00грн.



