Marvel 9.3 - це поліпшена версія любительської моделі Marvel лінійки Pride Bikes. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими.
Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 29" мають кращій накат, ніж 27,5", а також вони більш прохідні на бездоріжжі, оскільки легше перекочуються через каміння та ямки. До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач.
Ключові особливості:
Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії
Гідроформовані труби зі складним профілем забезпечують високу торсійну жорсткість
На нижній та підсідельній трубах є кріплення для фляготримача та насоса, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника
Можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила
Амортизаційна вилка GTMRK 362 з ходом 100 мм поглинає удари, роблячи їзду більш безпечною та комфортною
Вилка обладнана гідравлічним локаутом, який дозволяє зробити її жорсткою під час їзди в гору або по рівному асфальту
За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200
Колеса зібрані з двостінних ободів, що поліпшує їх міцність та витривалість, та втулок з накатистими промпідшипниками
Покришки з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок
Трансмісія любительського рівня 2х9, з новою групою перемикачів Shimano Cues, дає можливість підібрати передачу для будь-якого рельєфу
| SKU | MARVEL9325 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | GTMRK 362-HL-S-29” хід 100мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32сп., промпідшипник, ексцентрик |
| Вынос | PRIDE, S = 60мм, M= 75мм, L=90мм, алюміній |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | SHIMANO RD-U3020, CUES |
| Картинки | 23778821,23778822 |
| Кассета | SHIMANO, 11-36T, 9 шв. |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Marvel |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Marvel 9.3 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Pride MARVEL 9.3 рама - XL синій A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюмінієві, подвійні, пістоновані, 20мм |
| Передний переключатель | SHIMANO SL-U4000, CUES |
| Подседельный штырь | 31,6x350, алюміній |
| Покрышки | WANDA 29x2,1'', універсальні |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | PRIDE алюміній , 29’’, гідроформінг, внутрішня проводка |
| Рост | 185-195 см |
| Руль | PRIDE 31,8х700мм, підйом 25мм, алюміній |
| Ручки переключения | SHIMANO SL-U4000, CUES, 2x9 шв. |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Тип горного велосипеда | прогулочный |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Цвет велосипеда | Синий |
| Шатуны | Prowheel , 22/36T, S/M=170, L/XL=175мм, алюміній |
Велосипед 29" Pride MARVEL 9.3 рама - XL синий A5
- Модель: SKE-24-67
- Наявність: Є в наявності
-
22880.00грн.
- Без ПДВ: 22880.00грн.



