МАКСИМУМ ФАНУ!
Pride REVENGE створений для агресивних і технічних трейлів! Хай вас не лякає те, що це хардтейл, а не підвіс, адже таке рішення тільки додає фану. До того ж відсутність заднього амортизатора дозволить випробувати свої сили на повну, бо старі та прикатані трейли тепер будуть відчуватись по новому і вимагатимуть кращої техніки та гострішої реакції.
Легка рама з заваленим кутом кермової, високою кареткою та короткими перами. Якісне навісне обладнання з потужними гальмами, безвідмовним перемикачем та чіпкими покришками. REVENGE відчуває себе як риба у воді на ґрунтах і на стрімких схилах, йому під силу складні лісові трейли та швидкі памп-треки у міських парках, він здивує досвідченого райдера та закохає новачків у справжнє гравіті катання!
Ключові особливості:
Легка алюмінієва рама виготовлена за допомогою гідроформінга, для підвищення жорсткості
Геометрія байка створена для технічних трейлів з різкими поворотами, стрибками та крутими схилами
Жорсткий задній трикутник з короткими перами 430 мм додає динаміки
Завалені кути кермової 66.5° та підсідельної труб 73.5° роблять байк стабільнішим на спусках
Вилка Suntour SF-XCR з ходом 130 мм та товстими ногами 34 мм
Гідравлічні гальма Shimano BR-MT200 з роторами 180/160 мм
10-ти швидкісна трансмісія Microshift ADVENT X з касетою 11-48T
Міцні колеса AlexRims з втулками на картриджних вальницях
Чіпкі покришки Goodyear ESCAPE шириною 2.35" та агресивним протектором для технічних трейлів
| SKU | REVENGE9124 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCR, хід 130мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп, картриждні вальниці |
| Вынос | M=45мм, L/XL=60мм, алюміній |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 29" |
| Задний переключатель | Microshift RD-M6205GM ADVENT X |
| Картинки | 23825847,23825848 |
| Кассета | Microshift CS-H104 ADVENT X 11-48T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Revenge |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Revenge 9.1 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 29" Pride REVENGE 9.1 рама - L сіро-чорний A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | AlexRims, алюміній, подвійні |
| Подседельный штырь | 350мм, XL:400мм, діам. 30.9мм, алюміній |
| Покрышки | Goodyear ESCAPE 29х2.35" |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | Алюміній, батинг, 29" |
| Рост | 180-190 см |
| Руль | 31,8х780мм, алюміній |
| Ручки переключения | Microshift SL-M9505-R ADVENT X, 1x10 |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Тип горного велосипеда | трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Цвет велосипеда | Черно-серый |
| Шатуны | Prowheel , CHARM-32T-TT 170mm, 32T steel, BCD104 |
Велосипед 29" Pride REVENGE 9.1 рама - L серо-черный A5
- Модель: SKD-41-68
- Наявність: Є в наявності
-
38720.00грн.
- Без ПДВ: 38720.00грн.



