| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | FSD |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Довжинаштока | шток- 185 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Матеріал штанів вилки | cталь |
| Модель | LJ-531 |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Розмір колеса | 24 " |
| Тип вилки по виду амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel- 100 мм |
| Колір | чорний |
| Бренд | FSD |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Довжина штока | шток- 185 мм |
| Колір | чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Матеріал штанів вилки | cталь |
| Модель | LJ-531 |
| Наявність різьби | різьб. |
| Розмір колеса | 24 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки по виду амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel- 100 мм |
Вилка 24" Амортизаційна Сталь 1" disc/v-br різьб. під ексцентрик шток-185мм travel-100мм FSD LJ-531 чорний
- Модель: FRK-24-516
- Наявність: Є в наявності
-
866.36грн.
- Без ПДВ: 866.36грн.


