| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | FSD |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжинаштока | шток- 260 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | LJ-536M |
| Тип вилки | AM с лок. |
| Розмір колеса | 27,5 " |
| Тип вилки по виду амортизатора | Амортизаційна з локаутом |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel- 100 мм |
| Колір | чорний |
| Бренд | FSD |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина штока | шток- 260 мм |
| Колір | чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | LJ-536M |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Розмір колеса | 27,5 " |
| Тип вилки | AM с лок. |
| Тип вилки по виду амортизатора | Амортизаційна з локаутом |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel- 100 мм |
Вилка 27.5" Амортизаційна з локаутом сталь 1-1/8" disc/v-br безрізьб. під ексцентрик шток-260мм travel-100мм FSD LJ-536M чорний
- Модель: FRK-27.5-227
- Наявність: Є в наявності
-
1581.80грн.
- Без ПДВ: 1581.80грн.


