| Параметр | Значення |
|---|---|
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Довжинаштока | шток- 200 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | PJ-06S-28VD |
| Тип вилки по виду амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel- 50 мм |
| Колір | чорний |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Довжина штока | шток- 200 мм |
| Колір | чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | PJ-06S-28VD |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип вилки по виду амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel- 50 мм |
Вилка 28" Амортизаційна Сталь 1" disc/v-br різьб. під ексцентрик шток-200мм travel-50мм PJ-06S-28VD чорний різьба 100мм
- Модель: FRK-28-472
- Наявність: Є в наявності
-
528.00грн.
- Без ПДВ: 528.00грн.

