| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | FSD |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжинаштока | шток- 290 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Матеріал штанів вилки | cталь |
| Тип вилки по виду амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | FSD |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина штока | шток- 290 мм |
| Колір | чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Матеріал штанів вилки | cталь |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип вилки по виду амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Вилка 28" жорстка сталь 1-1/8" disc/v-br безрізьб. під ексцентрик шток-290мм FSD чорний
- Модель: FRK-28-371
- Наявність: Є в наявності
-
564.52грн.
- Без ПДВ: 564.52грн.

